Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 12:59. Дата останніх змін - 31-08-2026, 12:59

Електрокардіограф 12-канальний портативний.

Електрокардіограф 12-канальний портативний.... Державна закупівля - UA-e83385ad00224ea1b6039dfe1e0aed6f Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ від 31.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-004792-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-005720-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 12:59
по 03-09-2026, 00:00

Звертаємо увагу Учасників, що Замовнику необхідний саме електрокардіограф (апарат ЕКГ) з можливістю проведення досліджень як дорослим, так і дітям. У зв’язку з тим, що функціоналом електронного каталогу не передбачено можливості зазначення у технічних характеристиках вимоги щодо наявності педіатричних (дитячих) електродів, Замовник додатково зазначає дану вимогу у примітках до запиту пропозиції ціни та в Додатку 1 до договору. Товар повинен бути новим, таким, що не був у використанні, та поставлятися у комплектації відповідно до заявленої моделі виробника, з обов’язковою наявністю: електродів грудних педіатричних (дитячих); електродів для кінцівок педіатричних (дитячих); електродів грудних для дорослих; електродів для кінцівок для дорослих. При укладанні Договору Переможець повинен надати документи, зазначені в п. 1.5 Договору. Країна походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран, відповідно до вимог пункту 57 Порядку формування та застосування електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
130000
130 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:44562388 Досьє YouControl
Контактна особа:Дубко Тетяна
Телефон:380676240525
E-mail:44562388@ukr.net
Місцезнаходження:
08325, Україна, Київська область,Бориспільський район село Щасливе, вулиця Калинова будинок 9
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Апарат ЕКГ

2
штука
08325 , Україна , Київська область , с. Щасливе - Бориспільський р-н, Київська обл. , Калинова, 9 ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ДисплейКольоровийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 12:58
Тип апаратаПортативнийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 12:58
Режим роботиАвтоматичнийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 12:58
Цифровий фільтрТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Інфомування звуковим сигналомТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Функція автоматичного виміру і інтерпретаціїТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Підключення до ПКТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Підключення до принтераТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Режим дослідженняТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
USB портТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
ТермопринтерТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Карта пам'ятіТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
АкумуляторТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Розрахунок варіабельності серцевого ритмуТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Маркування відведеньТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Кількість каналіввід 12штукаАктивна31-08-2026, 12:58
Наявність дисплеюТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Режим РитмТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
Режим аритміїТак, НіАктивна31-08-2026, 12:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 12:58:49
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 12:58:08
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 3-х робочих днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          101
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 12:58:23
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 12:58:23
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 12:58:23
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 12:58:23
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 12:58:23
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ