Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 17:09. Дата останніх змін - 28-08-2026, 17:09

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл, Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 5 мл, Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл, Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г, Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0, Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл, Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл, Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 400 мл, Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл, Пентоксифілін, розчин для інфузій, 0,5 мг/мл, по 200 мл, Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл, Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл, Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 10 мл, Ванкоміцин ліофілізат/порошок для розчину для інфузій по 1000 мг, Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл, Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 1... Державна закупівля - UA-2026-08-28-010901-a Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл, Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 5 мл, Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл, Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г, Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0, від замовника Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-010901-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-012828-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
288800
288 800 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
ЄДРПОУ:01998851 Досьє YouControl
Контактна особа:Житник Ольга Вікторівна
Телефон:+380485332937
E-mail:gitnik_olj@ukr.net
Місцезнаходження:
67400, Україна, Одеська область,м Роздільна, Європейська ,1
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 17:09
по 03-09-2026, 00:00

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл

1 080
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMetamizole sodiumвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХN02BB02від 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини500 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм2 млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл

100
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAcetylcysteineвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХR05CB01від 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняАмпула з темного скла, Флакон, Ампулавід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм3мілілітрАктивна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 5 мл

960
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA12AA03від 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно МННCalcium gluconateвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм5мілілітрАктивна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл

400
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPentoxifyllineвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХC04AD03від 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняФлакон, Ампула, Пляшка, Контейнервід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм5мілілітрАктивна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г

1 000
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCeftriaxoneвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХJ01DD04від 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0

500
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCefepimeвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХJ01DE01від 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Амінокапронова кислота, розчин для інфузій, 50 мг/мл, по 100 мл

180
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAminocaproic acidвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХB02AA01від 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини5 г/100 мл, 50 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм100мілілітрАктивна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл

240
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХV06DC01від 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм200від 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняФлакон, Контейнервід 1Активна28-08-2026, 17:07
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 400 мл

72
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDecamethoxineвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХD08AJ10, D08Aвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосування, Розчинвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини0,2 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняКонтейнер однодозовий, Контейнер полімерний, Флакон із захисним ковпачком, Контейнер, Пляшка скляна, Флаконвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм400мілілітрАктивна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл

240
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPotassium chlorideвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХB05XA01від 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для інфузій, Концентрат для розчину для інфузійвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм20від 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини75 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Пентоксифілін, розчин для інфузій, 0,5 мг/мл, по 200 мл

48
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPentoxifyllineвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХC04AD03від 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини0,5 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм200мілілітрАктивна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл

360
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01MA12від 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно МННLevofloxacinвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм100 млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняПакет інфузійний в захисному пакеті, Контейнер, Пляшка, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовому, Флаконвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл

336
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННElectrolytes in combination with other drugsвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХB05BB04від 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Сорбітолу60 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Натрію лактату19 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Натрію хлориду6 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Кальцію хлориду дигідрату0.1 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Магнію хлориду гексагідрату0.2 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об`єм200мілілітрАктивна28-08-2026, 17:07
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 10 мл

560
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно АТХB02AA02від 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно МННTranexamic acidвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм10мілілітрАктивна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Ванкоміцин ліофілізат/порошок для розчину для інфузій по 1000 мг

70
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01XA01від 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно МННVancomycinвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуПорошок для розчину для інфузій, Ліофілізат для розчину для інфузійвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл

500
штука
67400 , Україна , Одеська область , м Роздільна , Європейська ,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE17від 1Активна28-08-2026, 17:07
Класифікація згідно МННDexketoprofenвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна28-08-2026, 17:07
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна28-08-2026, 17:07
Об'єм2мілілітрАктивна28-08-2026, 17:07
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:08:52
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 17:07:29
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          3
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 17:07:27
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 17:07:27
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 17:07:27
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 17:07:27
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 17:07:27
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ