Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 13:19. Дата останніх змін - 28-08-2026, 13:19

КОД ДК 021: 2015 33140000-3 Медичні матеріали : Паста герметизуюча туб. 60 г , без спирту( КОД ДК 021:2015 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти)(код НК 024:2023: 46207 Перистомна / Навколоранева пов'язка, код НК 031:2024 А108002 Захисні креми/гелі для перистомної шкіри), Абсорбуючий порошок (пудра) 28,3 г (код ДК 021:2015 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) (код НК 024:2023: 46207 Перистомна / Навколоранева пов'язка, код НК 031:2024 А108003 Захисні порошки для перистомної шкіри), Захисний спрей для шкіри без спирту 60 мл (33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) (код НК 024:2023: 46207 Перистомна / Навколоранева пов'язка; код НК 031:2024 А108004 Захисні засоби (бар'єрні плівки) для перистомної шкіри), Очищувач для видалення адгезиву, спрей 50 мл (33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) (код НК 024:2023: 46207 Перистомна / Навколоранева пов'язка, НК 031:2024 код А108001 Засоби для видалення адгезиву для перистомної шкіри, Сечоприймач 2000 мл, стерильний, ( КОД ДК 021:2015 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) (НК 024:2023: 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний, НК 031:2024: А060303 – Системи і пакети для забору сечі, одноразові, Калоприймач: уростомний мішок, однокомпонентний, прозорий, Ø отвору для вирізання 10-70 мм ( КОД ДК 021:2015 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) (код НК 024:2023 31068 Мішок уростомний однокомпонентний, НК 031:2024 код A100103 Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії); Калоприймач 2 компонентний - мішок відкритий, непрозорий, з оглядовим вікном, з фільтром, закривається на липучку, з вент отвором, фланець 60 мм (33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) (код НК 024:2023: 31076 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу багатокомпонентний, код НК 031:2024 А100202 - Калоприймачі для двохкомпонентних систем) Калоприймач 2компонентний - пластина базова, фланець 60мм, №5 (33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) (код НК 024:2023: 31076 – Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу багатокомпонентний, код НК 031:2024 А100202 - Калоприймачі для двохкомпонентних систем),

КОД ДК 021: 2015 33140000-3 Медичні матеріали : Паста герметизуюча туб. 60 г , без спирту( КОД ДК 021:2015 33141600-6 Контейнери та пакети для забо... Державна закупівля - UA-2026-08-28-005866-a КОД ДК 021: 2015 33140000-3 Медичні матеріали : Паста герметизуюча туб. 60 г , без спирту( КОД ДК 021:2015 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти)(код НК 024:2023: 46207 Перистомна / Навколоранева пов'язка, код НК 031:2024 А108002 Захисні від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕПЛИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-005866-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-007064-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
35200
35 200 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕПЛИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
ЄДРПОУ:37337644 Досьє YouControl
Контактна особа:ГАЙДУК Катерина
Телефон:380674460631
E-mail:teplik.zakup_cpmsd@ukr.net
Місцезнаходження:
23800, Україна, Вінницька область,селище Теплик Гайсинський район, вул. Незалежності, будинок 2
1
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 13:19
по 02-09-2026, 00:00

Країною походження запропонованого товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує ,що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран. Замовник не підтверджує пропозицію переможця у разі виявлення, що запропонований товар має походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран. Така пропозиція буде відхилена. Запропонований товар не може відрізнятись від визначеного замовником у запиті пропозиції постачальників та у проекті договору,що є складовою частиною запиту пропозиції постачальників. Відповідно до ч.2 ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі», у разі якщо предмет закупівлі в подальшому буде використовуватися фізичними особами, технічні специфікації повинні складатися з урахуванням потреб осіб з ІНВАЛІДНІСТЮ або проектувальних вимог для врахування потреб усіх категорій користувачів . Відповідно до Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» від 06.10.2025 р №2561- IV медичні заклади зобов’язані забезпечити потреби пацієнтів засобами реабілітації, які найбільш враховують їх потреби та покращують якість життя. Згідно статті №23 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» інвалід (законний представник дитини-інваліда) самостійно вирішує питання про вибір та забезпечення конкретними засобами чи послугами реабілітації, включаючи засоби пересування, вироби медичного призначення, друковані видання зі спеціальним шрифтом, звукопідсилювальну апаратуру, санаторно-курортне лікування тощо в межах його індивідуальної програми реабілітації. Вони являються обґрунтованою підставою того, що Замовнику необхідна закупівля саме продукції з конкретними технічними вимогами та відповідної ТМ. Місце поставки товару : вул. Незалежності, будинок №2, селище Теплик , Гайсинський район, Вінницька область, 23800 в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 8,00 год. до 16,00год.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Паста герметизуюча, Вага: 60 гр., Паста

2
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуПаставід 1Активна28-08-2026, 13:15
ВирібПаста герметизуючавід 1Активна28-08-2026, 13:15
Вагавід 60.0 до 60.0грамАктивна28-08-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Абсорбуючий порошок, Вага: 28,3 гр.

2
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібАбсорбуючий порошоквід 1Активна28-08-2026, 13:15
Форма випускуПорошоквід 1Активна28-08-2026, 13:15
Вагавід 28.3 до 28.3грамАктивна28-08-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Захисний спрей, Об'єм: 60 мл.

12
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібЗахисний спрейвід 1Активна28-08-2026, 13:15
Форма випускуСпрейвід 1Активна28-08-2026, 13:15
Об'ємвід 60.0 до 60.0мілілітрАктивна28-08-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Очищувач, Об'єм: 50 мл., Спрей

12
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуСпрейвід 1Активна28-08-2026, 13:15
ВирібОчищувачвід 1Активна28-08-2026, 13:15
Об'ємвід 50.0 до 50.0мілілітрАктивна28-08-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Сечоприймач 2000 мл, стерильний

120
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об’єм2000мілілітрАктивна28-08-2026, 13:15
СтерильністьТакАктивна28-08-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Калоприймач: уростомний мішок, однокомпонентний, прозорий, Ø отвору для вирізання 10-70 мм

120
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:15
ВирібУростомний мішоквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:15
Вид мішкаУростомний (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна28-08-2026, 13:15
Прозорість мішкаТакАктивна28-08-2026, 13:15
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 10.0 до 70.0міліметрАктивна28-08-2026, 13:15
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 10.0 до 70.0міліметрАктивна28-08-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Калоприймач: мішок, двокомпонентний, відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, Ø фланця: 51-60 мм

120
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна28-08-2026, 13:15
ВирібМішоквід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:15
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:15
Прозорість мішкаНіАктивна28-08-2026, 13:15
Діаметр фланцявід 51.0 до 60.0міліметрАктивна28-08-2026, 13:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Калоприймач: пластина, рівна, Ø фланця: 51-60 мм

40
штука
23800 , Україна , Вінницька область , селище Теплик Гайсинський район , вул. Незалежності, будинок 2 ,
по 15-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібПластинавід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:15
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 13:15
Діаметр фланцявід 51.0 до 60.0міліметрАктивна28-08-2026, 13:15
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 13:18:46
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 13:16:05
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          100 % оплата кожної партії поставленого товару, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 календарних днів , з моменту підписання відповідної видаткової накладної та/або Акту приймання продукції за умови поставки продукції відповідно до вимог р. 4 Договору, а також ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Враховуючи помісячне фінансування видатків за рахунок коштів місцевого бюджету поставка товару партіями до 15.10.2026

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          50
          Період (днів):
          10
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Враховуючи помісячне фінансування видатків за рахунок коштів місцевого бюджету поставка товару партіями до 15.11.2026

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          25
          Період (днів):
          10
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Враховуючи помісячне фінансування видатків за рахунок коштів місцевого бюджету поставка товару партіями до 15.12.2026

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          25
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:16:15
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:16:15
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:16:15
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:16:15
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 13:16:15
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ