Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 12:48. Дата останніх змін - 28-08-2026, 12:48

Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач

Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач... Державна закупівля - UA-2026-08-28-005389-a Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-005389-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-014643-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 12:48
по 02-09-2026, 08:00

Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. До договору Постачальником надається інформація в довільній формі про кінцевих бенефіціарних власників Постачальника: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник - іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, - усі країни його громадянства (підданства), а також повне найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником, характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). Строк поставки товару - до 20 жовтня 2026 року. Місце поставки товару – за адресою Замовника: м. Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4, 2 поверх, каб.224. Обов'язкова умова - розвантаження товару з підйомом на 2 поверх силами та за рахунок Постачальника. Умови поставки - виключно в асортименті та в обсязі, зазначених у заяві Замовника, протягом 5 робочих днів після заявки Замовника. В разі відсутності у Постачальника на момент подачі заявки вказаної кількості товару, Постачальник протягом одного робочого дня з моменту отримання заявки повідомляє Замовника та Сторони узгоджують інший строк поставки. У сумі договору про закупівлю повинен враховуватися податок на додану вартість у разі, коли постачальник товару є платником податку на додану вартість, а операція з постачання товару підлягає оподаткуванню податком на додану вартість.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
94460
94 460 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
ЄДРПОУ:03003683 Досьє YouControl
Контактна особа:Світлана Латиш
Телефон:+380577250829
E-mail:gp17bud@ukr.net
Місцезнаходження:
61166, Україна, Харківська область,м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Калоприймач

630
штука
61166 , Україна , Харківська область , місто Харків , вул. Єніна Євгенія, буд.4 ,
по 20-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібКалоприймачвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Оглядове вікноНіАктивна28-08-2026, 12:46
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 12.0 до 12.0міліметрАктивна28-08-2026, 12:46
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 75.0 до 75.0міліметрАктивна28-08-2026, 12:46
ФільтрТакАктивна28-08-2026, 12:46
Прозорість мішкаНіАктивна28-08-2026, 12:46
Вентиляційний отвірНіАктивна28-08-2026, 12:46
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна28-08-2026, 12:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Калоприймач

60
штука
61166 , Україна , Харківська область , місто Харків , вул. Єніна Євгенія, буд.4 ,
по 20-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібМішоквід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
ТипДвокомпонентнийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Оглядове вікноНіАктивна28-08-2026, 12:46
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна28-08-2026, 12:46
ФільтрТакАктивна28-08-2026, 12:46
Прозорість мішкаНіАктивна28-08-2026, 12:46
Вентиляційний отвірНіАктивна28-08-2026, 12:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Калоприймач

40
штука
61166 , Україна , Харківська область , місто Харків , вул. Єніна Євгенія, буд.4 ,
по 20-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібПластинавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Діаметр фланцявід 50.0 до 50.0міліметрАктивна28-08-2026, 12:46
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна28-08-2026, 12:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Калоприймач

100
штука
61166 , Україна , Харківська область , місто Харків , вул. Єніна Євгенія, буд.4 ,
по 20-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібКалоприймачвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Оглядове вікноТакАктивна28-08-2026, 12:46
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 10.0 до 10.0міліметрАктивна28-08-2026, 12:46
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 80.0 до 80.0міліметрАктивна28-08-2026, 12:46
ФільтрТакАктивна28-08-2026, 12:46
Прозорість мішкаНіАктивна28-08-2026, 12:46
Вентиляційний отвірНіАктивна28-08-2026, 12:46
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна28-08-2026, 12:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Калоприймач

270
штука
61166 , Україна , Харківська область , місто Харків , вул. Єніна Євгенія, буд.4 ,
по 20-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібКалоприймачвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:46
Оглядове вікноНіАктивна28-08-2026, 12:46
Діаметр отвору для вирізання, від (внутрішній)від 10.0 до 10.0міліметрАктивна28-08-2026, 12:46
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 70.0 до 70.0міліметрАктивна28-08-2026, 12:46
ФільтрНіАктивна28-08-2026, 12:46
Прозорість мішкаНіАктивна28-08-2026, 12:46
Вентиляційний отвірНіАктивна28-08-2026, 12:46
Додатковий пластир по периметру пластиниНіАктивна28-08-2026, 12:46
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:48:14
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:46:58
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Умови поставки - виключно в асортименті та в обсязі, зазначених у заяві Замовника, протягом 5 робочих днів після заявки Замовника. В разі відсутності у Постачальника на момент подачі заявки вказаної кількості товару, Постачальник протягом одного робочого дня з моменту отримання заявки повідомляє Зам ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:46:58
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:46:58
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:46:58
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:46:58
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:46:58
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ