Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 12:33. Дата останніх змін - 28-08-2026, 12:33

Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Пелюшки одноразові

Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Пелюшки одноразові... Державна закупівля - UA-2026-08-28-005128-a Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Пелюшки одноразові від замовника СТАВІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-005128-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-005365-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 12:33
по 02-09-2026, 12:14

Одна поставка.Обовя'зкова вимога до Постачальника- товар, який поставляється , не повинен бути походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
95327.11
95 327,11 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:СТАВІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ КОМПЛЕКСНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ЄДРПОУ:03188850 Досьє YouControl
Контактна особа:Наталія Лісова
Телефон:+380672975798
E-mail:spni@ukr.net
Місцезнаходження:
09245, Україна, Київська область,село Стави, вул. Вишнева, буд. 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Підгузки для дорослих

2 700
штука
09245 , Україна , Київська область , село Стави, Обухівський район, Київська область , Вишнева 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
Охоплення талії від (см)від 90.0 до 90.0сантиметрАктивна28-08-2026, 12:32
Охоплення талії до (см)від 145.0 до 145.0сантиметрАктивна28-08-2026, 12:32
Кількість крапельвід 6.0 до 6.0штукаАктивна28-08-2026, 12:32
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна28-08-2026, 12:32
Поглинання, млвід 2410.0 до 2410.0мілілітрАктивна28-08-2026, 12:32
Наявність клейкої стрічкиТакАктивна28-08-2026, 12:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Підгузки для дорослих

900
штука
09245 , Україна , Київська область , село Стави, Обухівський район, Київська область , Вишнева 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
Розмір підгузківMвід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
Охоплення талії від (см)від 70.0 до 70.0сантиметрАктивна28-08-2026, 12:32
Охоплення талії до (см)від 120.0 до 120.0сантиметрАктивна28-08-2026, 12:32
Кількість крапельвід 6.0 до 6.0штукаАктивна28-08-2026, 12:32
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна28-08-2026, 12:32
Поглинання, млвід 2102.0 до 2102.0мілілітрАктивна28-08-2026, 12:32
Наявність клейкої стрічкиТакАктивна28-08-2026, 12:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пелюшки одноразові

240
штука
09245 , Україна , Київська область , село Стави, Обухівський район, Київська область , Вишнева 1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Стерильністьнестерильнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
МатеріалЦелюлозавід 1 до 1Активна28-08-2026, 12:32
Абсорбуючий матеріалТакАктивна28-08-2026, 12:32
ГіпоалергенністьТакАктивна28-08-2026, 12:32
Адгезивний крайТакАктивна28-08-2026, 12:32
Ширинавід 60 до 60сантиметрАктивна28-08-2026, 12:32
Довжинавід 90 до 90сантиметрАктивна28-08-2026, 12:32
Поглинаннявід 1635.0 до 1635.0мілілітрАктивна28-08-2026, 12:32
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна28-08-2026, 12:32
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:33:06
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 12:32:16
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Одна поставка.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:32:17
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:32:17
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:32:17
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:32:17
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 12:32:17
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ