Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 11:07. Дата останніх змін - 28-08-2026, 11:07

Медичні вироби (Бинт марлевий медичний нестерильний 5 м х 10 см, тип 17; Бинт марлевий медичний нестерильний 7 м х 14 см, тип 17; Бинт тканинний медичний нестерильний 5м х 14 см; Вата медична гігієнічна нестерильна, зигзагоподібна стрічка, 100 г; Пластир бактерицидний (на бавовняній основі) 2,5 × 7,6 см; Пластир медичний бавовняний з краями зигзаг, в котушці, 2 см х 5 м; Пов’язка для фіксації катетера внутрішньовенного з подушечкою, неткана, стерильна 6 х 8 см; Пов’язка для фіксації катетера з подушечкою, плівкова, стерильна, 8,5х10 см; Серветка марлева медична стерильна, 45 см х 29 см, 4 шари №1; Серветка марлева стерильна 16 см х 14 см 4 шар. №1) згідно ДК 021:2015 код 33140000-3 Медичні матеріали

Медичні вироби (Бинт марлевий медичний нестерильний 5 м х 10 см, тип 17; Бинт марлевий медичний нестерильний 7 м х 14 см, тип 17; Бинт тканинний медич... Державна закупівля - UA-2026-08-28-002980-a Медичні вироби (Бинт марлевий медичний нестерильний 5 м х 10 см, тип 17; Бинт марлевий медичний нестерильний 7 м х 14 см, тип 17; Бинт тканинний медичний нестерильний 5м х 14 см; Вата медична гігієнічна нестерильна, зигзагоподібна стрічка, 100 г; Пластир бактерицидний (на бавовняній основі) 2,5 × від замовника Комунальне некомерційне підприємство «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). від 8/28/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-002980-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-003635-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 11:07
по 02-09-2026, 17:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2178416.67
2 178 416,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
ЄДРПОУ:39007616 Досьє YouControl
Контактна особа:Пономаренко Світлана Валеріївна
Телефон:380442358042
E-mail:zakupivli_103@ukr.net
Місцезнаходження:
01054, Україна, м. Київ,​вул. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БОГДАНА (Шевченківський р-н) , будинок 37Б
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, білизна 70%

25 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1Активна28-08-2026, 11:03
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна28-08-2026, 11:03
Довжина5.0метрАктивна28-08-2026, 11:03
Кількість одиниць в упаковці1одиницяАктивна28-08-2026, 11:03
Білизнавід 70відсотокАктивна28-08-2026, 11:03
Ширина0.1метрАктивна28-08-2026, 11:03
Стерильність бинтаНіАктивна28-08-2026, 11:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%

20 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1Активна28-08-2026, 11:03
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна28-08-2026, 11:03
Довжина7.0метрАктивна28-08-2026, 11:03
Ширина0.14метрАктивна28-08-2026, 11:03
Кількість одиниць в упаковці1одиницяАктивна28-08-2026, 11:03
Стерильність бинтаНіАктивна28-08-2026, 11:03
Білизнавід 70відсотокАктивна28-08-2026, 11:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Бинти марлеві: нестерильні, довжина: 5 м, ширина: 0.14 м, з обробленим краєм

1 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ширина0.14метрАктивна28-08-2026, 11:03
Стерильність бинтаНіАктивна28-08-2026, 11:03
Оброблений крайТакАктивна28-08-2026, 11:03
Довжина5.0метрАктивна28-08-2026, 11:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Вата медична нестерильна 100 г.

6 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма викладенняЗіг-заг, Pулонвід 1Активна28-08-2026, 11:03
Вага100 гвід 1Активна28-08-2026, 11:03
Матеріал100% бавовнавід 1Активна28-08-2026, 11:03
Засміченістьвід 0.0 до 0.7відсотокАктивна28-08-2026, 11:03
ГіпоалергенністьТакАктивна28-08-2026, 11:03
СтерильністьНіАктивна28-08-2026, 11:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пластир медичний, стерильний, бактерицидний, гіпоалергенний, з абсорбуючою подушечкою, основа: тканна, 2.5 х 7.6 см

80 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна28-08-2026, 11:03
ОсноваТканнавід 1Активна28-08-2026, 11:03
ВидСмужкавід 1Активна28-08-2026, 11:03
ТипМедичнийвід 1Активна28-08-2026, 11:03
Довжина7.6сантиметрАктивна28-08-2026, 11:03
ГіпоалергенністьТакАктивна28-08-2026, 11:03
Ширина2.5сантиметрАктивна28-08-2026, 11:03
БактерицидністьТакАктивна28-08-2026, 11:03
Наявність абсорбуючої подушкиТакАктивна28-08-2026, 11:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пластир нестерильний 500,0см x 2,0см котушка/рулон

10 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьНестерильнийвід 1Активна28-08-2026, 11:03
ТипФіксуючий, Хірургічний, Медичнийвід 1Активна28-08-2026, 11:03
МатеріалЦелюлоза, Поліетилен, Поліуретан, Бавовна, Віскоза, Текстильна тканина, Спанлейс, Гідроколоїд, Поліестер, Штучний шовк, Полівініл хлоридвід 1Активна28-08-2026, 11:03
ОсноваТканна, Штучний шовк, Нетканна, Полімернавід 1Активна28-08-2026, 11:03
ВидРулон, Котушкавід 1Активна28-08-2026, 11:03
БактерицидністьТак, НіАктивна28-08-2026, 11:03
Довжина500.0сантиметрАктивна28-08-2026, 11:03
Ширина2.0сантиметрАктивна28-08-2026, 11:03
Наявність абсорбуючої подушкиТак, НіАктивна28-08-2026, 11:03
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна28-08-2026, 11:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Пластир 8см x 6см фіксуючий

140 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалЦелюлоза, Поліуретан, Гідроколоїд, Текстильна тканина, Спанлейс, Поліестер, Віскоза, Штучний шовк, Поліетилен, Бавовна, Полівініл хлоридвід 1Активна28-08-2026, 11:03
ТипФіксуючийвід 1Активна28-08-2026, 11:03
ВидПлівкова пов'язка, Смужка, Пов'язка, Рулон, Стрічка, Котушкавід 1Активна28-08-2026, 11:03
Ширина6.0сантиметрАктивна28-08-2026, 11:03
Наявність абсорбуючої подушкиТакАктивна28-08-2026, 11:03
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна28-08-2026, 11:03
Довжина8.0сантиметрАктивна28-08-2026, 11:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Пластир: пов'язка фіксуюча, стерильний, нетканна основа, поліестер, з абсорбуючою подушкою, гіпоалергенний, розмір 10×8,5 см

2 500
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ОсноваНетканнавід 1Активна28-08-2026, 11:03
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна28-08-2026, 11:03
ТипФіксуючийвід 1Активна28-08-2026, 11:03
ВидПов'язкавід 1Активна28-08-2026, 11:03
МатеріалПоліестервід 1Активна28-08-2026, 11:03
Наявність абсорбуючої подушкиТакАктивна28-08-2026, 11:03
ГіпоалергенністьТакАктивна28-08-2026, 11:03
БактерицидністьНіАктивна28-08-2026, 11:03
Довжина10.0сантиметрАктивна28-08-2026, 11:03
Ширина8.5сантиметрАктивна28-08-2026, 11:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Серветки марлеві, стерильні, 4-х шарові розмір: 45 х 29, тип марлі: 17

25 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір45 х 29від 1Активна28-08-2026, 11:03
Тип марлі17від 1Активна28-08-2026, 11:03
МатеріалМарлявід 1Активна28-08-2026, 11:03
Кількість шаріввід 4 до 4штукаАктивна28-08-2026, 11:03
СтерильністьТакАктивна28-08-2026, 11:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Серветки марлеві медичні: Матеріал: Марля, стерильна, Розмір: 16 x 14, Тип марлі: 17, Кількість шарів: 4

35 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , вул. Дениса Антіпова, 54 ,
по 23-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип марлі17від 1Активна28-08-2026, 11:03
МатеріалМарлявід 1Активна28-08-2026, 11:03
Розмір16 x 14від 1Активна28-08-2026, 11:03
СтерильністьТакАктивна28-08-2026, 11:03
Кількість шаріввід 4 до 4штукаАктивна28-08-2026, 11:03
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:07:48
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 11:05:34
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          5
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 11:07:06
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 11:07:06
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 11:07:06
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 11:07:06
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 11:07:06
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          4,00
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 11:07:06
          Способи підтвердження:
          Документ
          Банківська гарантія забезпечення договору , Банківська гарантія надається Покупцю не пізніше дати укладення Договору в електронній формі, підписаній кваліфікованим електронним підписом уповноваженої особи банку-гаранта, шляхом направлення її оригіналу на електронну адресу Покупця. Розмір банківської гарантії становить 4 (чотири) відсотки від загальної суми Договору, визначеної пунктом 3.2 Договору. Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на 30 день. Замовник повертає забезпечення виконання договору: - після виконання переможцем відбору договору; - за рішенням суду, що набрало законної сили, щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів запиту пропозицій постачальників недійсними або договору нікчемним; - згідно з умовами, зазначеними в договорі, але не пізніше ніж протягом п’яти календарних днів з дня настання зазначених обставин. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран.
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          30
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 11:07:06
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ