Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 10:43. Дата останніх змін - 28-08-2026, 10:43

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування... Державна закупівля - UA-7341ef2af5834ee2a88f99ca5ca1cbba Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва від 28.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-002439-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-002967-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 10:43
по 02-09-2026, 00:00

Беручи участь у запиті пропозиції постачальників, потенційний постачальник підтверджує повну та безумовну згоду з усіма умовами Договору поставки товару. Відповідно до пункту 57 Постанови КМУ від 14.09.2020р року № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», Товар, що постачається Постачальником за цим Договором, не повинен мати країну походження Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. З метою підтвердження інформації про країну походження Товару, з урахуванням підпункту 5 пункту 62 Постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 року № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу», на момент укладання Договору Постачальник надає довідку про походження товару, видану виробником, його офіційним представником або дистриб'ютором (з належним підтвердженням їхніх повноважень у вигляді довіренностей або авторизаційних листів виробників), який підтверджує країну походження запропонованого Товару згідно з технічною специфікацією пропозиції Постачальника в електронній системі закупівель. Довідка повинна містити інформацію про найменування товару, виробника та країну походження

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
79787.5
79 787,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва
ЄДРПОУ:38266365 Досьє YouControl
Контактна особа:Колісник Дмитро Анатолійович
Телефон:380445639226
E-mail:cpmsd2_torg@ukr.net
Місцезнаходження:
02091, Україна, Київська область,Київ, ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Маска киснева одноразова нестерильна (для дітей) розмір 2, без мішка

20
штука
02091 , Україна , м. Київ , ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалПолівінілхлоридвід 1Активна28-08-2026, 10:42
Кріплення маскиНа гумових петляхвід 1Активна28-08-2026, 10:42
Категорія (згідно призначення)Для дітейвід 1Активна28-08-2026, 10:42
Розмір2.0одиницяАктивна28-08-2026, 10:42
СтерильністьНіАктивна28-08-2026, 10:42
Наявність мішкаНіАктивна28-08-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Маски медичні(крім захисних): Киснева, Одноразова, Стерильна, Для дорослих, Кріплення маски: На гумових петлях, Матеріал: Полівінілхлорид, Довжина кисневої трубки: 200-250 сантиметр, без мішка

20
штука
02091 , Україна , м. Київ , ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалПолівінілхлоридвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:42
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:42
ПризначенняКисневавід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:42
Кількість застосуваньОдноразовавід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:42
Кріплення маскиНа гумових петляхвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:42
СтерильністьТакАктивна28-08-2026, 10:42
Наявність мішкаНіАктивна28-08-2026, 10:42
Довжина кисневої трубкивід 200.0 до 250.0сантиметрАктивна28-08-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шпатель Отоларингологічний стерильний, одноразовий, дерев'яний, не посилений

40 000
штука
02091 , Україна , м. Київ , ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалДеревовід 1Активна28-08-2026, 10:42
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна28-08-2026, 10:42
ПризначенняОтоларингологіявід 1Активна28-08-2026, 10:42
Посилення додатковими ребрамиНіАктивна28-08-2026, 10:42
СтерильністьТакАктивна28-08-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пов'язки для лікування ран: вид: з альгінатом натрію та альгінатом кальцію, індивідуальне пакування, бактерицидна дія, стерильно, з перфораціями, довжина: 7 см, ширина: 5 см

100
штука
02091 , Україна , м. Київ , ВУЛИЦЯ ВЕРБИЦЬКОГО АРХІТЕКТОРА, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидЗ альгінатом натрію та альгінатом кальціювід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:42
ПакуванняІндивідуальневід 1Активна28-08-2026, 10:42
Насиченість лікарським засобомНіАктивна28-08-2026, 10:42
Наявність перфораційТакАктивна28-08-2026, 10:42
Ширина5.0сантиметрАктивна28-08-2026, 10:42
СтерильністьТакАктивна28-08-2026, 10:42
Довжина7.0сантиметрАктивна28-08-2026, 10:42
Бактерицидна діяТакАктивна28-08-2026, 10:42
Прозора основаНіАктивна28-08-2026, 10:42
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:43:06
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:43:35
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:43:11
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:43:11
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:43:11
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:43:11
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:43:11
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ