Закупівлю оголошено - 28-08-2026, 10:09. Дата останніх змін - 28-08-2026, 10:09

код за НК 024:2023: 58234 Стрічка ватяна; код за НК 031:2024: M010101: ГІДРОФІЛЬНА ВАТА; код за НК 024:2023: 48126 Рулон марлевий нестерильний; код за НК 031:2024: M030101 ГІДРОФІЛЬНІ МАРЛЕВІ БИНТИ; код за НК 024:2023: 48126 Рулон марлевий нестерильний; код за НК 031:2024: M020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, ВІДРІЗИ

код за НК 024:2023: 58234 Стрічка ватяна; код за НК 031:2024: M010101: ГІДРОФІЛЬНА ВАТА; код за НК 024:2023: 48126 Рулон марлевий нестерильний; код з... Державна закупівля - UA-8c48462ccd964e109a2634fed9b643e4 код за НК 024:2023: 58234 Стрічка ватяна; код за НК 031:2024: M010101: ГІДРОФІЛЬНА ВАТА; код за НК 024:2023: 48126 Рулон марлевий нестерильний; код за НК 031:2024: M030101 ГІДРОФІЛЬНІ МАРЛЕВІ БИНТИ; код за НК 024:2023: 48126 Рулон марлевий нестерильний; код за НК 031:2024: M020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району міста Києва від 28.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-28-001657-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-001905-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 28-08-2026, 10:09
по 03-09-2026, 00:00

Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. П'ята позиція має бути "Бинт в'язальний медичний нестерильний 5м*14см"

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
186000
186 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району міста Києва
ЄДРПОУ:38947811 Досьє YouControl
Контактна особа:Славінська Валентина Василівна
Телефон:380442352387
E-mail:slavkdc@ukr.net
Місцезнаходження:
01032, Україна, Київська область,Київ, вулиця Саксаганського, будинок 100
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Вата медична

1 390
штука
01032 , Україна , м. Київ , Саксаганського, 100 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал100% бавовнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Вага100 гвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Форма викладенняЗіг-загвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Засміченістьвід 0.7 до 0.7відсотокАктивна28-08-2026, 10:08
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна28-08-2026, 10:08
СтерильністьТак, НіАктивна28-08-2026, 10:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бинти марлеві

1 200
штука
01032 , Україна , м. Київ , Саксаганського, 100 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:200917 кгсвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Ширинавід 0.1 до 0.1метрАктивна28-08-2026, 10:08
Довжинавід 5.0 до 5.0метрАктивна28-08-2026, 10:08
Білизнавід 80відсотокАктивна28-08-2026, 10:08
Кількість одиниць в упаковцівід 1одиницяАктивна28-08-2026, 10:08
Стерильність бинтаТак, НіАктивна28-08-2026, 10:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Бинти марлеві

2 925
штука
01032 , Україна , м. Київ , Саксаганського, 100 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:200917 кгсвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Ширинавід 0.14 до 0.14метрАктивна28-08-2026, 10:08
Довжинавід 7.0 до 7.0метрАктивна28-08-2026, 10:08
Білизнавід 80відсотокАктивна28-08-2026, 10:08
Кількість одиниць в упаковцівід 1одиницяАктивна28-08-2026, 10:08
Стерильність бинтаТак, НіАктивна28-08-2026, 10:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Медична марля

1 055
штука
01032 , Україна , м. Київ , Саксаганського, 100 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ФасуванняРулонвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
МатеріалБавовнавід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:200917 кгсвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Розмір0,9 х 5від 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Розривне навантаженнявід 7.8ньютонАктивна28-08-2026, 10:08
СтерильністьТак, НіАктивна28-08-2026, 10:08
Щільністьвід 25.0грам на квадратний метрАктивна28-08-2026, 10:08
Капілярністьвід 7.0міліметрАктивна28-08-2026, 10:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Бинти марлеві

1 900
штука
01032 , Україна , м. Київ , Саксаганського, 100 ,
по 31-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:200920 кгсвід 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1 до 1Активна28-08-2026, 10:08
Ширинавід 0.14 до 0.14метрАктивна28-08-2026, 10:08
Довжинавід 5.0 до 5.0метрАктивна28-08-2026, 10:08
Білизнавід 80відсотокАктивна28-08-2026, 10:08
Кількість одиниць в упаковцівід 1одиницяАктивна28-08-2026, 10:08
Стерильність бинтаТак, НіАктивна28-08-2026, 10:08
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:09:25
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:28-08-2026, 10:08:37
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          3
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:08:48
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:08:48
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:08:48
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:08:48
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 28-08-2026, 10:08:48
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ