Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 15:57. Дата останніх змін - 27-08-2026, 15:57

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 90-175 см, поглинання: 1250-3650 мл, Підгузки-трусики для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: M, охоплення талії: 63-135 см, поглинання: 800-2500 мл,Підгузки-трусики для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: L, охоплення талії: 76-150 см, поглинання: 800-3000 мл,Пелюшка одноразова, розмір: 60 x 90 см, гіпоалергенна, з абсорбуючим матеріалом, без адгезивного краю, Целюлоза, нестерильна

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 90-175 см, поглинання: 1250-3650 мл, Підгузки-трусики для дорослих: унів... Державна закупівля - UA-2026-08-27-010348-a Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 90-175 см, поглинання: 1250-3650 мл, Підгузки-трусики для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: M, охоплення талії: 63-135 см, поглинання: 800-2500 мл,Підгузки-трусики для дорослих: універсальні, від замовника ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-010348-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-012340-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 15:57
по 01-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
220000
220 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
ЄДРПОУ:03189972 Досьє YouControl
Контактна особа:Козак Віра
Телефон:380973106048
E-mail:vira1984kozak@gmail.com
Місцезнаходження:
60000, Україна, Чернівецька область,Хотин, вул.Кутузова, будинок 44
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 90-175 см, поглинання: 1250-3650 мл

3 150
штука
60000 , Україна , Чернівецька область , Хотин , Кутузова,44 ,
по 20-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
Розмір підгузківXLвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
Охоплення талії від (см)від 90.0 до 175.0сантиметрАктивна27-08-2026, 15:56
Охоплення талії до (см)від 90.0 до 175.0сантиметрАктивна27-08-2026, 15:56
Поглинання, млвід 1250.0 до 3650.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Підгузки-трусики для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: M, охоплення талії: 63-135 см, поглинання: 800-2500 мл

1 650
штука
60000 , Україна , Чернівецька область , Хотин , Кутузова,44 ,
по 20-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
Розмір підгузківMвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
ВидПідгузки-трусикивід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
Охоплення талії до (см)від 63.0 до 135.0сантиметрАктивна27-08-2026, 15:56
Охоплення талії від (см)від 63.0 до 135.0сантиметрАктивна27-08-2026, 15:56
Поглинання, млвід 800.0 до 2500.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Підгузки-трусики для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: L, охоплення талії: 76-150 см, поглинання: 800-3000 мл

3 150
штука
60000 , Україна , Чернівецька область , Хотин , Кутузова,44 ,
по 20-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
ВидПідгузки-трусикивід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
Охоплення талії до (см)від 76.0 до 150.0сантиметрАктивна27-08-2026, 15:56
Поглинання, млвід 800.0 до 3000.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:56
Охоплення талії від (см)від 76.0 до 150.0сантиметрАктивна27-08-2026, 15:56
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пелюшка одноразова, розмір: 60 x 90 см, гіпоалергенна, з абсорбуючим матеріалом, без адгезивного краю, Целюлоза, нестерильна

900
штука
60000 , Україна , Чернівецька область , Хотин , Кутузова,44 ,
по 20-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Стерильністьнестерильнавід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:56
МатеріалЦелюлозавід 1Активна27-08-2026, 15:56
ГіпоалергенністьТакАктивна27-08-2026, 15:56
Ширинавід 90 до 90сантиметрАктивна27-08-2026, 15:56
Адгезивний крайНіАктивна27-08-2026, 15:56
Абсорбуючий матеріалТакАктивна27-08-2026, 15:56
Довжинавід 60 до 60сантиметрАктивна27-08-2026, 15:56
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:57:38
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:57:06
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:57:03
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:57:03
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:57:03
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:57:03
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:57:03
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ