Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 15:24. Дата останніх змін - 27-08-2026, 15:24

Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: фторид натрію та калій оксалат, колір кришки: Сірий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К3 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 5 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна; Дренаж: типу Слабинского (Блэйка), вид: З адаптером Жане, Розмір дренажа, Fr: 12; Дренаж Слабинского (Блэйка), без адаптера Жане, 19 Fr,довжина 450-500 мм, стерильний, з ренгеноконтрасною смужкою вздовж усієї трубки; Дренаж Слабинского (Блэйка), без адаптера Жане, 24 Fr, довжина 450-500 мм, стерильний, з ренгеноконтрасною смужкою вздовж усієї трубки; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 30; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 14 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал силікон, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 18 Fr, об’єм балона 10 мл, довжина 250 мм, матеріал силіколатекс, одноразовий, стерильний; Контейнер для забору сечі стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 120 мл; Сечоприймач 2000 мл, стерильний

Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., роз... Державна закупівля - UA-2026-08-27-009300-a Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: фторид натрію та калій оксалат, колір кришки: Сірий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, від замовника Комунальне підприємство "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-009300-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-011066-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
496822.8
496 822,80 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне підприємство "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради"
ЄДРПОУ:01999721 Досьє YouControl
Контактна особа:Світлана Ткаченко
Телефон:+380507062927
E-mail:buhmkl2@gmail.com
Місцезнаходження:
36003, Україна, Полтавська область,м. Полтава, вул. Монастирська, 7-а
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 15:24
по 01-09-2026, 09:00

Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: фторид натрію та калій оксалат, колір кришки: Сірий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К3 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 5 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна; Дренаж: типу Слабинского (Блэйка), вид: З адаптером Жане, Розмір дренажа, Fr: 12; Тип: Слабинского (Блэйка), Вид: Без адаптера Жане, Розмір дренажа, Fr: 19 одиниця, Стерильність +, Кольорове кодування -, Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки +, Довжина трубки, мм: 450-500 міліметр; Тип: Слабинского (Блэйка), Вид: Без адаптера Жане, Розмір дренажа, Fr: 24 одиниця, Стерильність +, Кольорове кодування -, Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки +, Довжина трубки, мм: 450-500 міліметр; Катетер Фолея: Призначення: Катетери урологічні, Матеріал виготовлення: Силікон, Стерильність +, Кількість використань: Одноразовий, Кількість каналів: Двоканальний (2-ходовий), Розмір, Fr: 14.00 Французька шкала, Об'єм балона, мл: 30 мілілітр, Довжина, мм: 400 міліметр; Катетер Фолея: Призначення: Катетери урологічні, Матеріал виготовлення: Латекс, Стерильність +, Кількість використань: Одноразовий, Кількість каналів: Двоканальний (2-ходовий), Розмір, Fr: 16.00 Французька шкала, Об'єм балона, мл: 30 мілілітр, Довжина, мм: 400 міліметр; Катетер Фолея: Призначення: Катетери урологічні, Матеріал виготовлення: Силколатекс, Стерильність +, Кількість використань: Одноразовий, Кількість каналів: Двоканальний (2-ходовий), Розмір, Fr: 18 Французька шкала, Об'єм балона, мл: 10 мілілітр, Довжина, мм: 250 міліметр; Контейнер для забору сечі стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 120 мл

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: Натрію цитрат, колір кришки: Блакитний, стерильна

13 000
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Колір кришкиБлакитнийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Об'ємвід 2.7 до 2.7мілілітрАктивна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: фторид натрію та калій оксалат, колір кришки: Сірий, стерильна

10 000
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Наповнювачфторид натрію та калій оксалатвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Колір кришкиСірийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Об'ємвід 4.0 до 4.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К3 ЕДТА, колір кришки: Бузковий, стерильна

21 500
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х75від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
НаповнювачК3 ЕДТАвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Колір кришкиБузковийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Об'ємвід 4.0 до 4.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пробірка вакуумна: Об'єм 5 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання та гель, колір кришки: Жовтий, стерильна

14 000
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, мм13х100від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
НаповнювачАктиватор згортання та гельвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Колір кришкиЖовтийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Об'ємвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Дренаж: типу Слабинского (Блэйка), вид: З адаптером Жане, Розмір дренажа, Fr: 12

100
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипСлабинского (Блэйка)від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
ВидЗ адаптером Жаневід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Розмір дренажа, Fr12одиницяАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Дренаж Слабинского (Блэйка), без адаптера Жане, 19 Fr,довжина 450-500 мм, стерильний, з ренгеноконтрасною смужкою вздовж усієї трубки

200
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипСлабинского (Блэйка)від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
ВидБез адаптера Жаневід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Розмір дренажа, Fr19одиницяАктивна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Кольорове кодуванняНіАктивна27-08-2026, 15:20
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна27-08-2026, 15:20
Довжина трубки, ммвід 450 до 500міліметрАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Дренаж Слабинского (Блэйка), без адаптера Жане, 24 Fr, довжина 450-500 мм, стерильний, з ренгеноконтрасною смужкою вздовж усієї трубки

200
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипСлабинского (Блэйка)від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
ВидБез адаптера Жаневід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:20
Розмір дренажа, Fr24одиницяАктивна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Кольорове кодуванняНіАктивна27-08-2026, 15:20
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна27-08-2026, 15:20
Довжина трубки, ммвід 450 до 500міліметрАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 30

600
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна27-08-2026, 15:20
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Розмір, Fr30Французька шкалаАктивна27-08-2026, 15:20
Довжинавід 100міліметрАктивна27-08-2026, 15:20
Наявність мітокТакАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 14 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал силікон, одноразовий, стерильний

30
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна27-08-2026, 15:20
Матеріал виготовленняСиліконвід 1Активна27-08-2026, 15:20
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 15:20
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1Активна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Розмір, Fr14Французька шкалаАктивна27-08-2026, 15:20
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна27-08-2026, 15:20
Довжина, мм400міліметрАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний

100
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна27-08-2026, 15:20
Матеріал виготовленняЛатексвід 1Активна27-08-2026, 15:20
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 15:20
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1Активна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Розмір, Fr16Французька шкалаАктивна27-08-2026, 15:20
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна27-08-2026, 15:20
Довжина, мм400міліметрАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 18 Fr, об’єм балона 10 мл, довжина 250 мм, матеріал силіколатекс, одноразовий, стерильний

1 080
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна27-08-2026, 15:20
Матеріал виготовленняСилколатексвід 1Активна27-08-2026, 15:20
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 15:20
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1Активна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Розмір, Fr18Французька шкалаАктивна27-08-2026, 15:20
Об'єм балона, мл10мілілітрАктивна27-08-2026, 15:20
Довжина, мм250міліметрАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Контейнер для забору сечі стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 120 мл

1 000
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал дослідженняСечавід 1Активна27-08-2026, 15:20
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна27-08-2026, 15:20
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
ГрадуюванняНіАктивна27-08-2026, 15:20
Стійкість до автоклавуванняНіАктивна27-08-2026, 15:20
Об'єм120мілілітрАктивна27-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Сечоприймач 2000 мл, стерильний

1 100
штука
36003 , Україна , Полтавська область , м Полтава , вул. Монастирська, 7 а ,
по 10-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 15:20
Об’єм2000мілілітрАктивна27-08-2026, 15:20
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:24:05
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:20:33
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за поставлені товари Постачальником, проводиться за фактом отримання Замовником таких товарів протягом 20 (двадцяти) календарних днів з моменту отримання товарів.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          . Термін виконання зобов’язань за Договором: Постачальник повинен поставити товари та передати Замовнику протягом 3-х (трьох) календарних днів з дня отримання заявки від Замовника, але в будь-якому випадку до 10.12.2026, а в частині розрахунків – до повного виконання своїх зобов'язань Сторонами.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:20:34
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:20:34
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:20:34
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:20:34
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:20:34
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ