Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 15:09. Дата останніх змін - 27-08-2026, 15:09

Лікарські засоби Код ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція

Лікарські засоби Код ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція... Державна закупівля - UA-2026-08-27-008828-a Лікарські засоби Код ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-008828-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-010404-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 15:09
по 01-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2663364.86
2 663 364,86 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська комунальна міська лікарня №2"
ЄДРПОУ:05497361 Досьє YouControl
Контактна особа:Рей Євгенія Володимирівна
Телефон:380672706020
E-mail:evgeniyarey74@gmail.com
Місцезнаходження:
46023, Україна, Тернопільська область,Тернопіль, вул. Р. Купчинського, будинок 14
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл

20 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metamizole sodium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN02BB02від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННMetamizole sodiumвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм2 млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини500 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Гідроксиетилкрохмаль (середня молекулярна маса 200000), 6 %, по 200 мл

200
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
hydroxyethylstarch
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини6 г/100 мл, 60 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННHydroxyethylstarchвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB05AA07від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм200.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Середня молекулярна маса гідроксиетилкрохмалю200000.0одиницяАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (скло)

5 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
glucose
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм200від 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB05CX01від 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини50 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл

200
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
glucose
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм200від 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняФлакон, Контейнервід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХV06DC01від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна27-08-2026, 15:05
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл

1 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
paracetamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнер, Пакетвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм100від 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1Активна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 5 мл

500
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
calcium gluconate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA12AA03від 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННCalcium gluconateвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм5.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

2 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
magnesium sulfate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм5.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл

3 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metronidazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННMetronidazoleвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм100 млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняПакет, Флакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХJ01XD01від 1Активна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл

1 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
enoxaparin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEnoxaparinвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB01AB05від 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини10000 анти-Ха МО/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняШприц-доза, Шприц попередньо наповнений, Шприцвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм0.4мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,2 мл

500
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
enoxaparin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEnoxaparinвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняШприц-доза, Шприц попередньо наповнений, Шприцвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB01AB05від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини10000 анти-Ха МО/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм0.2мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,6 мл

200
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
enoxaparin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини10000 анти-Ха МО/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB01AB05від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННEnoxaparinвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняШприц-доза, Шприц попередньо наповнений, Шприцвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм0.6мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,8 мл

40
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
enoxaparin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини10000 анти-Ха МО/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняШприц-доза, Шприц, Шприц попередньо наповненийвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННEnoxaparinвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB01AB05від 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм0.8мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл

6 200
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм100 млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

5 800
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм200 млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна27-08-2026, 15:05
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл

4 200
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм400 млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна27-08-2026, 15:05
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Омепразол 40 мг флакон

1 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A02BC01
Класифікатор МНН(1)
omeprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини40 мгвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуЛіофілізат для розчину для ін'єкцій, Порошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Офлоксацин, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл

2 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ofloxacin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняПакет, Пакет інфузійний в захисному пакеті, Пляшка, Контейнер, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовому, Флаконвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННOfloxacinвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХJ01MA01від 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм100 млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Рінгера розчин для інфузій по 200 мл

4 900
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
electrolytes
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Натрію хлориду8.6 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Кальцію хлориду дигідрату0.32 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об`єм200мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл

3 950
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
tranexamic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB02AA02від 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННTranexamic acidвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини100 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм5.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Спирт етиловий 96% 5000 мл.

15
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ethanol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вміст спирту96 %від 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННEthanolвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчинвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняКаністравід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХD08AX08від 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм5000.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Спирт етиловий 70% 100 мл.

2 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ethanol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННEthanolвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Вміст спирту70 %від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчинвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХD08AX08від 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм100.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл

1 000
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН(0)
ciprofloxacin
Класифікатор АТХ(1)
J01MA02
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХJ01MA02від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняПляшка, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовому, Флакон, Пакет, Пакет інфузійний в захисному пакеті, Контейнервід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм100 млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННCiprofloxacinвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 5,0 мл

20
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
enoxaparin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини10000 анти-Ха МО/млвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Тип пакуванняФлакон, Флакон багатодозовийвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB01AB05від 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННEnoxaparinвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Об'єм5.0мілілітрАктивна27-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 2,0 г

200
штука
46023 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , вул.Р.Купчинського 14 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ceftazidime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХJ01DD02від 1Активна27-08-2026, 15:05
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини2000 мгвід 1Активна27-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННCeftazidimeвід 1Активна27-08-2026, 15:05
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:09:49
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:08:19
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:09:18
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:09:18
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:09:18
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:09:18
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:09:18
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ