Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 15:02. Дата останніх змін - 27-08-2026, 15:02

Вироби фармацевтичні

Вироби фармацевтичні... Державна закупівля - UA-2026-08-27-008713-a Вироби фармацевтичні від замовника ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ" від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-008713-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-009892-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 15:02
по 01-09-2026, 12:00

м. Київ. Оплата за кожну партію поставленого ТОВАРУ проводиться ПОКУПЦЕМ на 15 (п'ятнадцятий) календарний день.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
20044
20 044 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
ЄДРПОУ:43112236 Досьє YouControl
Контактна особа:Яценко Ірина Сергіївна
Телефон:380935533841
E-mail:yatsenko.irina@uz.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Метамізол натрію, таблетки по 500 мг

2 500
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metamizole sodium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMetamizole sodiumвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Класифікація згідно АТХN02BB02від 1Активна27-08-2026, 15:02
Форма випускуТаблеткивід 1Активна27-08-2026, 15:02
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Тип пакуванняБлістервід 1Активна27-08-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг

3 000
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
medicinal charcoal
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMedicinal charcoalвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Класифікація згідно АТХA07BA01від 1Активна27-08-2026, 15:02
Форма випускуКапсула, Таблеткивід 1Активна27-08-2026, 15:02
Тип пакуванняБлістервід 1Активна27-08-2026, 15:02
Доза діючої речовини250 мгвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг

2 500
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкою, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:02
Тип пакуванняБлістервід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:02
Доза діючої речовини500 мгвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:02
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1 до 1Активна27-08-2026, 15:02
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1 до 1Активна27-08-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг

2 500
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAcetylsalicylic acidвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Класифікація згідно АТХB01AC06, N02BA01від 1Активна27-08-2026, 15:02
Форма випускуТаблетки, Таблетки шипучі, Таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкоювід 1Активна27-08-2026, 15:02
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Тип пакуванняБлістер, Контурна чарункова упаковка, Стріп, Флаконвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг

2 500
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна27-08-2026, 15:02
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Форма випускуКапсули, Капсули пролонгованої дії, Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна27-08-2026, 15:02
Доза діючої речовини200 мгвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Стріп, Флаконвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Лоратадин таблетки по 10 мг

2 500
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
loratadine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AX13від 1Активна27-08-2026, 15:02
Класифікація згідно МННLoratadineвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Форма випускуТаблеткивід 1Активна27-08-2026, 15:02
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Тип пакуванняБлістервід 1Активна27-08-2026, 15:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл

400
штука
Україна , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
hydrogen peroxide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AX01від 1Активна27-08-2026, 15:02
Класифікація згідно МННHydrogen peroxideвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосування, Розчин для зовнішнього застосування, воднийвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Доза діючої речовини3 %від 1Активна27-08-2026, 15:02
Тип пакуванняБанка, Флакон, Флакон полімерний, Флакон полімерний з розпилювачем, Флакон полімерний укупорений кришкою з насадкою, Флакон склянийвід 1Активна27-08-2026, 15:02
Об'єм100мілілітрАктивна27-08-2026, 15:02
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:02:35
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 15:02:07
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Післяоплата 15к.д.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:02:07
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:02:07
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:02:07
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:02:07
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 15:02:07
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ