Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 14:00. Дата останніх змін - 27-08-2026, 14:00

Медичні матеріали різні(вата, бинти, пластир).

Медичні матеріали різні(вата, бинти, пластир).... Державна закупівля - UA-ad1654387a884972b8847b49b1364bd0 Медичні матеріали різні(вата, бинти, пластир). від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ від 27.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-006947-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-008125-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 14:00
по 01-09-2026, 00:00

Країна походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран, відповідно до вимог пункту 57 Порядку формування та застосування електронного каталогу (постанова КМУ №822).

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
3750
3 750 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:44562388 Досьє YouControl
Контактна особа:Дубко Тетяна
Телефон:380676240525
E-mail:44562388@ukr.net
Місцезнаходження:
08325, Україна, Київська область,Бориспільський район село Щасливе, вулиця Калинова будинок 9
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, тип 20

50
штука
08325 , Україна , Київська область , Бориспільський район село Щасливе , с.Щасливе, вул. Калинова, 9 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:200920 кгсвід 1Активна27-08-2026, 13:59
Тип пакуванняІндивідуальна упаковкавід 1Активна27-08-2026, 13:59
Довжина5.0метрАктивна27-08-2026, 13:59
Стерильність бинтаНіАктивна27-08-2026, 13:59
Білизна80відсотокАктивна27-08-2026, 13:59
Ширина0.1метрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20

30
штука
08325 , Україна , Київська область , Бориспільський район село Щасливе , с.Щасливе, вул. Калинова, 9 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип марлі згідно ДСТУ EN 14079:200920 кгсвід 1Активна27-08-2026, 13:59
МатеріалМарля (100% бавовна)від 1Активна27-08-2026, 13:59
Білизнавід 70відсотокАктивна27-08-2026, 13:59
Стерильність бинтаНіАктивна27-08-2026, 13:59
Довжина7.0метрАктивна27-08-2026, 13:59
Ширина0.14метрАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Вата медична нестерильна 100 г.

35
штука
08325 , Україна , Київська область , Бориспільський район село Щасливе , с.Щасливе, вул. Калинова, 9 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма викладенняЗіг-заг, Pулонвід 1Активна27-08-2026, 13:59
Вага100 гвід 1Активна27-08-2026, 13:59
Матеріал100% бавовнавід 1Активна27-08-2026, 13:59
Засміченістьвід 0.0 до 0.7відсотокАктивна27-08-2026, 13:59
ГіпоалергенністьТакАктивна27-08-2026, 13:59
СтерильністьНіАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пластир нестерильний 500,0см x 2,0см котушка/рулон

20
штука
08325 , Україна , Київська область , Бориспільський район село Щасливе , с.Щасливе, вул. Калинова, 9 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьНестерильнийвід 1Активна27-08-2026, 13:59
ТипФіксуючий, Хірургічний, Медичнийвід 1Активна27-08-2026, 13:59
МатеріалЦелюлоза, Поліетилен, Поліуретан, Бавовна, Віскоза, Текстильна тканина, Спанлейс, Гідроколоїд, Поліестер, Штучний шовк, Полівініл хлоридвід 1Активна27-08-2026, 13:59
ОсноваТканна, Штучний шовк, Нетканна, Полімернавід 1Активна27-08-2026, 13:59
ВидРулон, Котушкавід 1Активна27-08-2026, 13:59
БактерицидністьТак, НіАктивна27-08-2026, 13:59
Довжина500.0сантиметрАктивна27-08-2026, 13:59
Ширина2.0сантиметрАктивна27-08-2026, 13:59
Наявність абсорбуючої подушкиТак, НіАктивна27-08-2026, 13:59
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна27-08-2026, 13:59
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пластир стерильний 7,0-7,9см x 1,9см смужка

5 000
штука
08325 , Україна , Київська область , Бориспільський район село Щасливе , с.Щасливе, вул. Калинова, 9 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидСмужкавід 1Активна27-08-2026, 13:59
ОсноваТканна, Штучний шовк, Нетканна, Полімернавід 1Активна27-08-2026, 13:59
МатеріалТекстильна тканина, Спанлейс, Віскоза, Поліестер, Бавовна, Целюлоза, Гідроколоїд, Штучний шовк, Поліуретан, Полівініл хлорид, Поліетиленвід 1Активна27-08-2026, 13:59
СтерильністьСтерильнийвід 1Активна27-08-2026, 13:59
ТипФіксуючий, Медичний, Хірургічнийвід 1Активна27-08-2026, 13:59
БактерицидністьТак, НіАктивна27-08-2026, 13:59
Довжинавід 7.0 до 7.9сантиметрАктивна27-08-2026, 13:59
ГіпоалергенністьТак, НіАктивна27-08-2026, 13:59
Наявність абсорбуючої подушкиТак, НіАктивна27-08-2026, 13:59
Ширина1.9сантиметрАктивна27-08-2026, 13:59
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 14:00:25
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 13:59:40
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 3- х робочих днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          34
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:59:45
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:59:45
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:59:45
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:59:45
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:59:45
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ