Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 13:40. Дата останніх змін - 27-08-2026, 13:40

Лікарські засоби (ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція)

Лікарські засоби (ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція)... Державна закупівля - UA-2026-08-27-006431-a Лікарські засоби (ДК 021:2015: 33600000-6 — Фармацевтична продукція) від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Гощанська багатопрофільна лікарня" Гощанської селищної ради від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-006431-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-007745-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 13:40
по 01-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
53725
53 725 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Гощанська багатопрофільна лікарня" Гощанської селищної ради
ЄДРПОУ:02000228 Досьє YouControl
Контактна особа:Панчук Тетяна Іванівна
Телефон:380978438787
E-mail:goshacrl@gmail.com
Місцезнаходження:
35400, Україна, Рівненська область,Рівненський р-н, селище Гоща, вул.Богомольця Олександра, будинок 1
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Гентаміцин,розчин для ін'єкцій, 40 мг/мл, по 2 мл

1 500
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
gentamicin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01GB03від 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна27-08-2026, 13:35
Доза діючої речовини40 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Об'єм2 млвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно МННGentamicinвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула

50
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
C01CA24
Класифікатор МНН(1)
epinephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно АТХC01CA24від 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно МННEpinephrineвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Об'єм1 млвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна27-08-2026, 13:35
Доза діючої речовини1.82 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл

300
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA04AA01від 1Активна27-08-2026, 13:35
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Об'єм2від 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно МННOndansetronвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна27-08-2026, 13:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл

200
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Об'єм4від 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна27-08-2026, 13:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Амлодипін таблетки по 10 мг

1 500
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
amlodipine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна27-08-2026, 13:35
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно АТХC08CA01від 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно МННAmlodipineвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняБлістервід 1Активна27-08-2026, 13:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Еналаприл таблетки по 10 мг

400
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
enalapril
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09AA02від 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно МННEnalaprilвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняБлістервід 1Активна27-08-2026, 13:35
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблеткивід 1Активна27-08-2026, 13:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг

1 400
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
amoxicillin and beta-lactamase inhibitor
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна27-08-2026, 13:35
Доза діючої речовини875 мг/125 мгвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняБлістервід 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно МННAmoxicillin and beta-lactamase inhibitorвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно АТХJ01CR02від 1Активна27-08-2026, 13:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 200 мл

50
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
bupivacaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННBupivacaineвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно АТХN01BB01від 1Активна27-08-2026, 13:35
Об'єм200 млвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна27-08-2026, 13:35
Доза діючої речовини2.5 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг

1 200
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини200 мгвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Флакон, Стріпвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Форма випускуКапсули, Таблетки, Капсули пролонгованої дії, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна27-08-2026, 13:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Еналаприл таблетки по 20 мг

400
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026
Класифікатор МНН
enalapril
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09AA02від 1Активна27-08-2026, 13:35
Тип пакуванняБлістервід 1Активна27-08-2026, 13:35
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблеткивід 1Активна27-08-2026, 13:35
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна27-08-2026, 13:35
Класифікація згідно МННEnalaprilвід 1Активна27-08-2026, 13:35
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 13:40:34
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 13:38:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:39:50
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:39:50
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:39:50
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:39:50
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:39:50
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ