Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 13:07. Дата останніх змін - 27-08-2026, 13:07

Шприци ін'єкційні, Скарифікатор, Ланцет автоматичний (ДК 021:2015 : 33140000-3 Медичні матеріали)

Шприци ін'єкційні, Скарифікатор, Ланцет автоматичний (ДК 021:2015 : 33140000-3 Медичні матеріали)... Державна закупівля - UA-2026-08-27-005815-a Шприци ін'єкційні, Скарифікатор, Ланцет автоматичний (ДК 021:2015 : 33140000-3 Медичні матеріали) від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Гощанська багатопрофільна лікарня" Гощанської селищної ради від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-005815-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-007026-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 13:07
по 01-09-2026, 00:00

Фактом подання цінової пропозицяї учасник підтверджує, що запропонований товар не походить з російської федерації/республіки білорусь/ісламської республіки іран. Постачальник під час підписання Договору надає документи, які містять інформацію щодо кінцевого бенефіціарного власника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
112475
112 475 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Гощанська багатопрофільна лікарня" Гощанської селищної ради
ЄДРПОУ:02000228 Досьє YouControl
Контактна особа:Панчук Тетяна Іванівна
Телефон:380978438787
E-mail:goshacrl@gmail.com
Місцезнаходження:
35400, Україна, Рівненська область,Рівненський р-н, селище Гоща, вул.Богомольця Олександра, будинок 1
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті

10 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип3-х компонентнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна27-08-2026, 13:04
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТак, НіАктивна27-08-2026, 13:04
Наявність додаткової голкиНіАктивна27-08-2026, 13:04
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 13:04
Об'єм, млвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна27-08-2026, 13:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 5 мл, одна голка в комплекті

15 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна27-08-2026, 13:04
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Тип3-х компонентнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 13:04
Об'єм, млвід 5.0 до 5.0мілілітрАктивна27-08-2026, 13:04
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТак, НіАктивна27-08-2026, 13:04
Наявність додаткової голкиНіАктивна27-08-2026, 13:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 10 мл, одна голка в комплекті

5 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Тип3-х компонентнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна27-08-2026, 13:04
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТак, НіАктивна27-08-2026, 13:04
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 13:04
Об'єм, млвід 10.0 до 10.0мілілітрАктивна27-08-2026, 13:04
Наявність додаткової голкиНіАктивна27-08-2026, 13:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 20мл, одна голка в комплекті

2 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип3-х компонентнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна27-08-2026, 13:04
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 13:04
Наявність додаткової голкиНіАктивна27-08-2026, 13:04
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТак, НіАктивна27-08-2026, 13:04
Об'єм, млвід 20.0 до 20.0мілілітрАктивна27-08-2026, 13:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ланцет автоматичний, голка 21G, глибина проколу 1,8мм

2 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип проколюючого елементаГолкавід 1Активна27-08-2026, 13:04
Розмір голки21Gвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Тип застосуванняАвтоматичнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Глибина проколу, мм1.8міліметрАктивна27-08-2026, 13:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Скарифікатор звичайний, спис

3 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип проколюючого елементаСписвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Тип застосуванняЗвичайнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Шприци: ін’єкційний об’ємом 25 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, кріплення Luer Slip, з голкою в комплекті (розмір 21G, довжина 35-40 мм)

1 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип3-х компонентнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
ВидШприц ін'єкційнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Тип кріплення голкиLuer Slipвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Наявність голкиВ комплектівід 1Активна27-08-2026, 13:04
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Розмір голки, G21.0одиницяАктивна27-08-2026, 13:04
Наявність додаткової голкиНіАктивна27-08-2026, 13:04
Наявність ковпачка для блокування голкиНіАктивна27-08-2026, 13:04
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна27-08-2026, 13:04
СаморуйнуванняНіАктивна27-08-2026, 13:04
Довжина голки, ммвід 35.0 до 40.0міліметрАктивна27-08-2026, 13:04
Об'єм, мл25.0мілілітрАктивна27-08-2026, 13:04
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 13:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Ланцети (скарифікатори): для забору капілярної крові з п’ятки, тип: автоматичний, кольорове маркування: фіолетовий, діаметр проколюючого елемента: 1.5 мм, прокол: 1.6 мм, розташування проколюючого елемента: центральне, матеріал: нержавіюча сталь

200
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розташування проколюючого елементаЦентральневід 1Активна27-08-2026, 13:04
Кольорове маркуванняФіолетовийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
Тип застосуванняАвтоматичнийвід 1Активна27-08-2026, 13:04
МатеріалНержавіюча стальвід 1Активна27-08-2026, 13:04
ПризначенняЗабір капілярної крові з п’яткивід 1Активна27-08-2026, 13:04
Діаметр (ширина) проколюючого елемента, мм1.5міліметрАктивна27-08-2026, 13:04
Глибина проколу, мм1.6міліметрАктивна27-08-2026, 13:04
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 13:06:54
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 13:05:30
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:06:37
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:06:37
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:06:37
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:06:37
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 13:06:37
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ