Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 12:56. Дата останніх змін - 27-08-2026, 12:56

Пробірка вакуумна, Пробірка транспортна, стерильна, Пробірка для забору капілярної крові, Ємкість для збору патоморфологічних зразків на 60 мл, Сечоприймач універсальний, об’єм 750 мл (ДК 021:2015 (CPV) : 33140000-3 Медичні матеріали)

Пробірка вакуумна, Пробірка транспортна, стерильна, Пробірка для забору капілярної крові, Ємкість для збору патоморфологічних зразків на 60 мл, Сечопр... Державна закупівля - UA-2026-08-27-005616-a Пробірка вакуумна, Пробірка транспортна, стерильна, Пробірка для забору капілярної крові, Ємкість для збору патоморфологічних зразків на 60 мл, Сечоприймач універсальний, об’єм 750 мл (ДК 021:2015 (CPV) : 33140000-3 Медичні матеріали) від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Гощанська багатопрофільна лікарня" Гощанської селищної ради від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-005616-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-006603-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 12:56
по 01-09-2026, 00:00

Фактом подання цінової пропозицяї учасник підтверджує, що запропонований товар не походить з російської федерації/республіки білорусь/ісламської республіки іран. Постачальник під час підписання Договору надає документи, які містять інформацію щодо кінцевого бенефіціарного власника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
151390
151 390 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Гощанська багатопрофільна лікарня" Гощанської селищної ради
ЄДРПОУ:02000228 Досьє YouControl
Контактна особа:Панчук Тетяна Іванівна
Телефон:380978438787
E-mail:goshacrl@gmail.com
Місцезнаходження:
35400, Україна, Рівненська область,Рівненський р-н, селище Гоща, вул.Богомольця Олександра, будинок 1
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пробірка для забору капілярної крові, 0,2 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, з капіляром

3 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм, мл0.2від 1Активна27-08-2026, 12:54
Колір кришкиБузковийвід 1Активна27-08-2026, 12:54
НаповнювачЕДТА К3від 1Активна27-08-2026, 12:54
Наявність наповнювачаТакАктивна27-08-2026, 12:54
Наявність капіляруТакАктивна27-08-2026, 12:54
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 12:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пробірка транспортна, стерильна, без середовища, з аплікатором, з полем для нотаток

3 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Наявність поля для нотатокТакАктивна27-08-2026, 12:54
Наявність аплікатораТакАктивна27-08-2026, 12:54
Наявність наповнювачаНіАктивна27-08-2026, 12:54
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 12:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем) та гель, колір кришки: Червоний, стерильна

10 000
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
НаповнювачАктиватор згортання (кремнезем) та гельвід 1 до 1Активна27-08-2026, 12:54
Колір кришкиЧервонийвід 1 до 1Активна27-08-2026, 12:54
Розмір, мм13х100від 1 до 1Активна27-08-2026, 12:54
Об'ємвід 6.0 до 6.0мілілітрАктивна27-08-2026, 12:54
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 12:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ємкість для збору патоморфологічних зразків на 60 м, стерильна, без градуювання, не стійка до автоклавування

100
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал дослідженняПатоморфологічні зразкивід 1Активна27-08-2026, 12:54
Об'ємвід 60.0 до 60.0мілілітрАктивна27-08-2026, 12:54
Стійкість до автоклавуванняНіАктивна27-08-2026, 12:54
ГрадуюванняНіАктивна27-08-2026, 12:54
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 12:54
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Сечоприймачі: приліжковий, для дорослих, універсальний, об’єм 750 мл, діаметр 6,5 мм, одноразовий, стерильний

50
штука
35400 , Україна , Рівненська область , Рівненський р-н, селище Гоща , вул.Богомольця Олександра, будинок 1 ,
по 28-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтатьУніверсальнийвід 1Активна27-08-2026, 12:54
Вікова категоріяДля дорослихвід 1Активна27-08-2026, 12:54
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 12:54
Вид сечоприймачаПриліжковийвід 1Активна27-08-2026, 12:54
Діаметр Ø6.5міліметрАктивна27-08-2026, 12:54
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 12:54
Об’єм750мілілітрАктивна27-08-2026, 12:54
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 12:55:55
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 12:55:09
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:55:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:55:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:55:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:55:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 12:55:30
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ