Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 11:44. Дата останніх змін - 27-08-2026, 11:44

Медичні матеріали (рукавички, шпателя, маски медичні).

Медичні матеріали (рукавички, шпателя, маски медичні).... Державна закупівля - UA-051c7d86112542a7acc8be9e3dc3669a Медичні матеріали (рукавички, шпателя, маски медичні). від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ від 27.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-004129-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-004969-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 11:44
по 01-09-2026, 00:00

Країна походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран, відповідно до вимог пункту 57 Порядку формування та застосування електронного каталогу (постанова КМУ №822).

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
15750
15 750 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР" ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:44562388 Досьє YouControl
Контактна особа:Дубко Тетяна
Телефон:380676240525
E-mail:44562388@ukr.net
Місцезнаходження:
08325, Україна, Київська область,Бориспільський район село Щасливе, вулиця Калинова будинок 9
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Маски медичні захисні: для дорослих, одноразова, тришарова, на гумових петлях, з носовим фіксатором, матеріал: нетканий матеріал (Спанбонд+Мельтблаун), ширина: 10 см, довжина: 17 см, колір: зелений, блакитний, щільність матеріалу: 20-30 г/м²

4 000
штука
08325 , Україна , Київська область , Бориспільський район, село Щасливе, , с.Щасливе, вул. Калинова, 9 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
КолірЗелений, Блакитнийвід 1Активна27-08-2026, 11:42
Кількість застосуваньОдноразовавід 1Активна27-08-2026, 11:42
Кріплення маскиНа гумових петляхвід 1Активна27-08-2026, 11:42
Відповідність стандартамДСТУ EN 14683, ДСТУ EN 149від 1Активна27-08-2026, 11:42
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1Активна27-08-2026, 11:42
МатеріалНетканий матеріал (Спанбонд+Мельтблаун)від 1Активна27-08-2026, 11:42
Кількість шарівТришаровавід 1Активна27-08-2026, 11:42
Ширина, см10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 11:42
Довжина, см17.0сантиметрАктивна27-08-2026, 11:42
Наявність носового фіксатораТакАктивна27-08-2026, 11:42
Щільність матеріалу, г/м²від 20.0 до 30.0грам на квадратний метрАктивна27-08-2026, 11:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M

600
пара
08325 , Україна , Київська область , Бориспільський район, село Щасливе, , с.Щасливе, вул. Калинова, 9 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:42
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Mвід 1 до 1Активна27-08-2026, 11:42
Наявність пудриНіАктивна27-08-2026, 11:42
СтерильністьНіАктивна27-08-2026, 11:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Шпатель Отоларингологічний стерильний, одноразовий, дерев'яний, не посилений

2 000
штука
08325 , Україна , Київська область , Бориспільський район, село Щасливе, , с.Щасливе, вул. Калинова, 9 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалДеревовід 1Активна27-08-2026, 11:42
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна27-08-2026, 11:42
ПризначенняОтоларингологіявід 1Активна27-08-2026, 11:42
Посилення додатковими ребрамиНіАктивна27-08-2026, 11:42
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 11:42
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 11:42:53
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 11:42:19
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 3- х робочих днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          34
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:42:23
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:42:23
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:42:23
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:42:23
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 11:42:23
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ