Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 10:46. Дата останніх змін - 27-08-2026, 10:46

Лікарські засоби різні - Розчини

Лікарські засоби різні - Розчини... Державна закупівля - UA-2026-08-27-002661-a Лікарські засоби різні - Розчини від замовника Комунальне некомерційне підприємство "ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-002661-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-003413-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 10:46
по 01-09-2026, 00:00

Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - відбір постачальника шляхом запиту ціни пропозицій постачальників відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 (з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178). Найменування та міжнародна непатентована назва, АТХ, а також асортимент (кількість), одиниці виміру товару зазначено по тексту форми запиту (ціни) пропозицій . Строк поставки товару протягом 2026 року.Обов'язкова вимога: країною-походження товару не може бути Російська Федерація/ Республіка Білорусь/ Ісламська Республіка Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
66000
66 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:01982577 Досьє YouControl
Контактна особа:Ситник Ірина В'ячеславівна
Телефон:380435821167
E-mail:lip_crl@i.ua
Місцезнаходження:
22500, Україна, Вінницька область,Липовець, Вінницький район ,вул.Пирогова,будинок 9
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл

250
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Об'єм4від 1Активна27-08-2026, 10:44
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна27-08-2026, 10:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл

500
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
dexketoprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AE17від 1Активна27-08-2026, 10:44
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна27-08-2026, 10:44
Класифікація згідно МННDexketoprofenвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Об'єм2.0мілілітрАктивна27-08-2026, 10:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Рінгера розчин для інфузій по 200 мл

500
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
electrolytes
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Натрію хлориду8.6 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Кальцію хлориду дигідрату0.32 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна27-08-2026, 10:44
Тип пакуванняФлакон, Пляшкавід 1Активна27-08-2026, 10:44
Об`єм200мілілітрАктивна27-08-2026, 10:44
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна27-08-2026, 10:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Електроліти та комбінації розчин для інфузій, по 500 мл

500
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кислоти L-яблучної0,67 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Натрію хлориду6,8 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Магнію хлориду гексагідрату0.2 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Натрію ацетату тригідрат3.27 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна27-08-2026, 10:44
Кальцію хлориду дигідрату0.37 мг/млвід 1Активна27-08-2026, 10:44
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна27-08-2026, 10:44
Об`ємвід 500 до 500мілілітрАктивна27-08-2026, 10:44
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:46:14
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 10:45:26
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник проводить оплату Товару лише після його фактичного отримання Замовником на підставі належним чином оформлених видаткових накладних , завірених печаткою (у разі наявності) та підписом особи Постачальника, уповноваженої на підписання господарських та фінансових документів, протягом 15-ти кале ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка товару здійснюється окремими партіями відповідно до письмових Заявок Покупця з зазначенням необхідних найменувань та кількості товару в межах Специфікації Договору, направлених на електронну адресу Постачальника . Термін поставки Товару – протягом 10-ти календарних днів, з моменту отримання ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:45:41
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:45:41
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:45:41
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:45:41
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 10:45:41
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ