Закупівлю оголошено - 27-08-2026, 09:11. Дата останніх змін - 27-08-2026, 09:11

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування... Державна закупівля - UA-2026-08-27-000702-a Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОПИЧИНЕЦЬКА КОМУНАЛЬНА ЛІКАРНЯ " КОПИЧИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/27/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-27-000702-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-27-000716-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 27-08-2026, 09:11
по 01-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
55000
55 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОПИЧИНЕЦЬКА КОМУНАЛЬНА ЛІКАРНЯ " КОПИЧИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:02000613 Досьє YouControl
Контактна особа:Козубаль Ольга Іванівна
Телефон:380976302214
E-mail:koplikar15031956@ukr.net
Місцезнаходження:
48260, Україна, Тернопільська область,Копичинці, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА ,будинок 106
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пов'язка гідрогелева з лідокаїном, з бактерицидною дією, товщина: 2 мм, розмір: 10х12 см, №1

100
штука
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидЗ лідокаїномвід 1Активна27-08-2026, 09:10
ПакуванняІндивідуальневід 1Активна27-08-2026, 09:10
Наявність перфораційНіАктивна27-08-2026, 09:10
Ширина10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Довжина12.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Товщина2.0міліметрАктивна27-08-2026, 09:10
Насиченість лікарським засобомТакАктивна27-08-2026, 09:10
Кількість в упаковці1штукаАктивна27-08-2026, 09:10
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 09:10
Прозора основаТакАктивна27-08-2026, 09:10
Бактерицидна діяТакАктивна27-08-2026, 09:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пов’язки для лікування ран: губчаста з гелевим покриттям, стерильна, непрозора, без перфорацій, розмір 10 × 10 см

20
штука
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидГубчаста з гелевим покриттямвід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:10
Довжина10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Насиченість лікарським засобомНіАктивна27-08-2026, 09:10
Наявність перфораційНіАктивна27-08-2026, 09:10
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 09:10
Бактерицидна діяНіАктивна27-08-2026, 09:10
Ширина10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Прозора основаНіАктивна27-08-2026, 09:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пов'язка гідрогелева, універсальна, стерильна, 10х10см, непрозора

30
штука
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидУніверсальнавід 1Активна27-08-2026, 09:10
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 09:10
Довжина10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Прозора основаНіАктивна27-08-2026, 09:10
Ширина10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пов'язка гідрогелева, універсальна, стерильна, 10х10см, непрозора

100
штука
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидУніверсальнавід 1Активна27-08-2026, 09:10
СтерильністьТакАктивна27-08-2026, 09:10
Довжина10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Прозора основаНіАктивна27-08-2026, 09:10
Ширина10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пов'язка гідрогелева протиопікова, з бактерицидною дією, товщина: 2 мм, розмір: 20х20 см, №1

10
штука
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір20х20від 1Активна27-08-2026, 09:10
ВидПротиопіковавід 1Активна27-08-2026, 09:10
ПакуванняІндивідуальневід 1Активна27-08-2026, 09:10
Кількість в упаковці1штукаАктивна27-08-2026, 09:10
Наявність перфораційТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
СтерильністьТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Товщина2.0міліметрАктивна27-08-2026, 09:10
Прозора основаТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Насиченість лікарським засобомТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Бактерицидна діяТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Пов'язки для лікування ран

100
штука
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПакуванняІндивідуальневід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:10
ВидКолагеновавід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:10
Наявність перфораційТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Бактерицидна діяТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Кількість в упаковцівід 1штукаАктивна27-08-2026, 09:10
Насиченість лікарським засобомТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Довжинавід 10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Ширинавід 12.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Прозора основаТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Товщинавід 0.35міліметрАктивна27-08-2026, 09:10
СтерильністьТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Пов'язки для лікування ран

20
штука
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПакуванняІндивідуальневід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:10
ВидСиліконовавід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:10
Наявність перфораційТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Бактерицидна діяТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Кількість в упаковцівід 5штукаАктивна27-08-2026, 09:10
Насиченість лікарським засобомТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Довжинавід 10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Ширинавід 10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Прозора основаТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Товщинавід 1.8міліметрАктивна27-08-2026, 09:10
СтерильністьТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Пов'язки для лікування ран

20
штука
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПакуванняІндивідуальневід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:10
ВидУніверсальнавід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:10
Наявність перфораційТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Бактерицидна діяТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Кількість в упаковцівід 1штукаАктивна27-08-2026, 09:10
Насиченість лікарським засобомТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Довжинавід 35.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Ширинавід 10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Прозора основаТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Товщинавід 2.0міліметрАктивна27-08-2026, 09:10
СтерильністьТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Пов'язки для лікування ран

20
штука
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПакуванняІндивідуальневід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:10
ВидУніверсальнавід 1 до 1Активна27-08-2026, 09:10
Наявність перфораційТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Бактерицидна діяТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Кількість в упаковцівід 1штукаАктивна27-08-2026, 09:10
Насиченість лікарським засобомТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Довжинавід 30.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Ширинавід 10.0сантиметрАктивна27-08-2026, 09:10
Прозора основаТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
Товщинавід 2.0міліметрАктивна27-08-2026, 09:10
СтерильністьТак, НіАктивна27-08-2026, 09:10
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 09:10:59
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:27-08-2026, 09:10:37
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 09:10:40
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 09:10:40
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 09:10:40
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 09:10:40
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 27-08-2026, 09:10:40
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ