Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 18:20. Дата останніх змін - 26-08-2026, 18:20

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори

Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори... Державна закупівля - UA-2026-08-26-013499-a Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" Гайворонської міської ради від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-013499-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-016278-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 18:20
по 31-08-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
313084.11
313 084,11 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" Гайворонської міської ради
ЄДРПОУ:38817151 Досьє YouControl
Контактна особа:Бондаренко Наталія
Телефон:380678726320
E-mail:bondan2026@ukr.net
Місцезнаходження:
26300, Україна, Кіровоградська область,Гайворон, вулиця Київська, будинок 7
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл

500
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
suxamethonium
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННSuxamethoniumвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХM03AB01від 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм5.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Урапідил розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 5 мл

350
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
urapidil
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм5від 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННUrapidilвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХC02CA06від 1Активна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл

1 500
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
propofol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPropofolвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХN01AX10від 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуЕмульсія для ін`єкцій, Емульсія для ін`єкцій або інфузій, Емульсія для ін'єкцій та інфузій, Емульсія для інфузійвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняАмпула, Флакон скляний з гумовою пробкою та ковпачком типу фліп-офф, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм20.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг

1 500
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини200 мгвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Флакон, Стріпвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуКапсули, Таблетки, Капсули пролонгованої дії, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Нікотинова кислота розчин для ін’єкцій 10 мг/мл по 1 мл

100
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
nicotinic acid
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC04AC01від 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННNicotinic acidвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм1.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Окситоцин,розчин для ін'єкцій 5 МО/мл

60
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
oxytocin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOxytocinвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХH01BB02від 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини5 МО/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм1.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Омепразол капсули по 20 мг

3 000
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
omeprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняБлістервід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуКапсуливід 1Активна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

1 000
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
papaverine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХA03AD01від 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННPapaverineвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм2.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Піридоксин (вітамін В6), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл

300
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
pyridoxine (vit b6)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини50 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННPyridoxine (vit B6)від 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм1.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл

500
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
neostigmine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN07AA01від 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм1від 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННNeostigmineвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини0,5 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 400 мл

50
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
decamethoxine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини0,2 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняКонтейнер однодозовий, Контейнер полімерний, Флакон із захисним ковпачком, Контейнер, Пляшка скляна, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХD08AJ10, D08Aвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосування, Розчинвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННDecamethoxineвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм400.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл

3
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
chlorhexidine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МННChlorhexidineвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХD08AC02від 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини0.05 %від 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм100 млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосуваннявід 1Активна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл

1 000
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
cyanocobalamin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB03BA01від 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини0,5 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННCyanocobalaminвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'єм1.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Гекотон розчин для інфузій 200 мл

15
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняПляшкавід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННComb drugвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини130/04 5.0г/5,0г/1,5г/0,8г/0,03г/0,02г/0,01г/100млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХB05AAвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Ступінь молярного заміщення гідроксиетилкрохмалювід 0.4 до 0.4одиницяАктивна26-08-2026, 18:16
Об'ємвід 200.0 до 200.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Середня молекулярна маса гідроксиетилкрохмалювід 130000.0 до 130000.0одиницяАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Гекотон розчин для інфузій по 400 мл

15
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05AAвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно МННComb drugвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняПляшкавід 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини130/04 5.0г/5,0г/1,5г/0,8г/0,03г/0,02г/0,01г/100млвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Об'ємвід 400.0 до 400.0мілілітрАктивна26-08-2026, 18:16
Середня молекулярна маса гідроксиетилкрохмалювід 130000.0 до 130000.0одиницяАктивна26-08-2026, 18:16
Ступінь молярного заміщення гідроксиетилкрохмалювід 0.4 до 0.4одиницяАктивна26-08-2026, 18:16
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г

400
штука
26300 , Україна , Кіровоградська область , Гайворон , вул. Київська, буд. 7 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
meropenem
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMeropenemвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Класифікація згідно АТХJ01DH02від 1Активна26-08-2026, 18:16
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкцій, Порошок для розчину для ін'єкцій або інфузійвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна26-08-2026, 18:16
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна26-08-2026, 18:16
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:20:45
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 18:19:49
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 18:20:08
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 18:20:08
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 18:20:08
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 18:20:08
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 18:20:08
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ