Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 17:07. Дата останніх змін - 26-08-2026, 17:07

33600000-6 Фармацевтична продукція (Натрію хлорид (Sodium chloride) розчин для інфузій, 9 мг/мл по 200 мл).

33600000-6 Фармацевтична продукція (Натрію хлорид (Sodium chloride) розчин для інфузій, 9 мг/мл по 200 мл).... Державна закупівля - UA-2026-08-26-012817-a 33600000-6 Фармацевтична продукція (Натрію хлорид (Sodium chloride) розчин для інфузій, 9 мг/мл по 200 мл). від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-012817-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-015451-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 17:07
по 31-08-2026, 00:00

Постачальник гарантує, що країною походження Товару, який буде поставлятися Покупцю, як на дату поставки, так і на дату укладення цього Договору не є Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
630841.12
630 841,12 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради
ЄДРПОУ:01991955 Досьє YouControl
Контактна особа:ВАКУЛЮК ЛАРИСА ВАСИЛІВНА
Телефон:0413441651, 0967224048
E-mail:buhgalteria-tmo@ukr.net
Місцезнаходження:
12301, Україна, Житомирська область,Житомирський район селище міського типу Черняхів, вул. Івана Франка, будинок 42-З
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

25 000
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна26-08-2026, 17:06
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна26-08-2026, 17:06
Об'єм200 млвід 1Активна26-08-2026, 17:06
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 17:06
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна26-08-2026, 17:06
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна26-08-2026, 17:06
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 17:06:55
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 17:06:21
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за товар здійснюються по факту відвантаження Товару, на підставі видаткової накладної, шляхом безготівкового перерахунку грошових коштів на рахунок Постачальника, протягом 30 календарних днів з дня поставки. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснює ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Товар поставляється, згідно заявки Замовника, транспортом Постачальника, в термін до 2 (двох) робочих днів з моменту надходження заявки Замовника, якщо інше не узгоджено із Замовником.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 17:06:32
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 17:06:32
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 17:06:32
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 17:06:32
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 17:06:32
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ