Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 16:45. Дата останніх змін - 26-08-2026, 16:45

33600000-6 Фармацевтична продукція.

33600000-6 Фармацевтична продукція.... Державна закупівля - UA-2026-08-26-012367-a 33600000-6 Фармацевтична продукція. від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-012367-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-014833-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 16:45
по 31-08-2026, 00:00

Постачальник гарантує, що країною походження Товару, який буде поставлятися Покупцю, як на дату поставки, так і на дату укладення цього Договору не є Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
127102.8
127 102,80 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради
ЄДРПОУ:01991955 Досьє YouControl
Контактна особа:ВАКУЛЮК ЛАРИСА ВАСИЛІВНА
Телефон:0413441651, 0967224048
E-mail:buhgalteria-tmo@ukr.net
Місцезнаходження:
12301, Україна, Житомирська область,Житомирський район селище міського типу Черняхів, вул. Івана Франка, будинок 42-З
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл

1 000
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
etamsylate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно МННEtamsylateвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 16:44
Доза діючої речовини125 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно АТХC03DA04від 1Активна26-08-2026, 16:44
Об'ємвід 2.0 до 2.0мілілітрАктивна26-08-2026, 16:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Амброксол,розчин для ін'єкцій/інфузій 7,5 мг/мл, по 2мл

1 000
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ambroxol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR05CB06від 1Активна26-08-2026, 16:44
Об'єм2 млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Форма випускуРозчин для інфузій, Розчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно МННAmbroxolвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 16:44
Доза діючої речовини7.5 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл

60
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН(0)
ciprofloxacin
Класифікатор АТХ(1)
J01MA02
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно АТХJ01MA02від 1Активна26-08-2026, 16:44
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Тип пакуванняПляшка, Контейнер з полівінілхлориду у пакеті поліетиленовому, Флакон, Пакет, Пакет інфузійний в захисному пакеті, Контейнервід 1Активна26-08-2026, 16:44
Об'єм100 млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно МННCiprofloxacinвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Лінкоміцин розчин для ін'єкцій 300 мг/мл по 2 мл

3 000
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
lincomycin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Доза діючої речовини300 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно АТХJ01FF02від 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно МННLincomycinвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 16:44
Об'єм2 млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл

250
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ondansetron
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA04AA01від 1Активна26-08-2026, 16:44
Доза діючої речовини2 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Об'єм2від 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно МННOndansetronвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 16:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл

3 000
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ketorolac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХM01AB15від 1Активна26-08-2026, 16:44
Об'єм1 млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 16:44
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Доза діючої речовини30 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно МННKetorolacвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл

1 500
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
cyanocobalamin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB03BA01від 1Активна26-08-2026, 16:44
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 16:44
Доза діючої речовини0,5 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно МННCyanocobalaminвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Об'єм1.0мілілітрАктивна26-08-2026, 16:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл

1 000
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metronidazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно МННMetronidazoleвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Об'єм100 млвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Тип пакуванняПакет, Флакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно АТХJ01XD01від 1Активна26-08-2026, 16:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 1,0 гр

150
штука
12301 , Україна , Житомирська область , Черняхів , вул. Івана Франка, будинок 42-З ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ceftazidime
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCeftazidimeвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна26-08-2026, 16:44
Класифікація згідно АТХJ01DD02від 1Активна26-08-2026, 16:44
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна26-08-2026, 16:44
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічний Видалено26-08-2026, 16:45:01
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 16:45:38
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 16:44:30
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за товар здійснюються по факту відвантаження Товару, на підставі видаткової накладної, шляхом безготівкового перерахунку грошових коштів на рахунок Постачальника, протягом 30 календарних днів з дня поставки. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснює ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Товар поставляється, згідно заявки Замовника, транспортом Постачальника, в термін до 2 (двох) робочих днів з моменту надходження заявки Замовника, якщо інше не узгоджено із Замовником.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:44:34
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:44:34
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:44:34
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:44:34
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:44:34
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ