Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 16:40. Дата останніх змін - 26-08-2026, 16:40

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів, Шприци

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів, Шприци... Державна закупівля - UA-2026-08-26-012161-a Системи для переливання крові та інфузійних розчинів, Шприци від замовника КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-012161-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-014564-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 16:40
по 29-08-2026, 16:40

,

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
46523.25
46 523,25 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КНП "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 3" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:39027648 Досьє YouControl
Контактна особа:Козловська Людмила Наумівна
Телефон:+380966190059
E-mail:cpmcp-3@ukr.net
Місцезнаходження:
65016, Україна, Одеська область,Одеса, вул. Фонтанська дорога 30/32
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Системи для переливання крові та інфузійних розчинів

3 000
штука
65016 , Україна , Одеська область , Одеса , вул. Фонтанська дорога 30/32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип з'єднання трубки з голкоюLuer Slipвід 1Активна26-08-2026, 16:35
Розмір ін'єкційної голки21Gвід 1Активна26-08-2026, 16:35
ПакуванняПоліетиленовий пакетвід 1Активна26-08-2026, 16:35
Матеріал трубкиПолівінілхлоридвід 1Активна26-08-2026, 16:35
Матеріал ін'єкційної голкиМеталвід 1Активна26-08-2026, 16:35
Матеріал голки для з'єднання з резервуаромМеталвід 1Активна26-08-2026, 16:35
Вид системиПР (інфузійна)від 1Активна26-08-2026, 16:35
Стерильність, апірогенність, нетоксичністьТакАктивна26-08-2026, 16:35
Регулятор швидкості потоку роликовийТакАктивна26-08-2026, 16:35
Наявність фільтру розміром 0.2 мкмТакАктивна26-08-2026, 16:35
Наявність ін'єкційної голкиТакАктивна26-08-2026, 16:35
Кількість потокових трубок1штукаАктивна26-08-2026, 16:35
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна26-08-2026, 16:35
Кількість безголкових клапанів0штукаАктивна26-08-2026, 16:35
Інфузія під тискомНіАктивна26-08-2026, 16:35
Захист від фотонів світлаНіАктивна26-08-2026, 16:35
Додатковий ін'єкційний портНіАктивна26-08-2026, 16:35
Довжина трубки1600міліметрАктивна26-08-2026, 16:35
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Шприци

20
штука
65016 , Україна , Одеська область , Одеса , вул. Фонтанська дорога 30/32 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидШприц катетерного типувід 1Активна26-08-2026, 16:35
Тип кріплення голкиКатетерного типу без голкивід 1Активна26-08-2026, 16:35
Положення наконечника-конусаКонцентричневід 1Активна26-08-2026, 16:35
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 16:35
Наявність голкиБез голкивід 1Активна26-08-2026, 16:35
Тип3-х компонентнийвід 1Активна26-08-2026, 16:35
Об'єм, мл150мілілітрАктивна26-08-2026, 16:35
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 16:35
Наявність ковпачка для блокування голкиНіАктивна26-08-2026, 16:35
Наявність додаткової голкиНіАктивна26-08-2026, 16:35
СаморуйнуванняНіАктивна26-08-2026, 16:35
Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISOТакАктивна26-08-2026, 16:35
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна26-08-2026, 16:35
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 16:40:10
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 16:35:22
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:35:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:35:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:35:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:35:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 16:35:19
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ