Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 15:50. Дата останніх змін - 26-08-2026, 15:50

Фармацевтична продукція, код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» словник»: Gabapentin - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Naloxone - код 33690000-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби різні; Articaine, combinations - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Lamotrigine - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Quetiapine - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Quetiapine - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Quetiapine - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Mono - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Zopiclone - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Sertraline - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Buspirone - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття

Фармацевтична продукція, код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» словник»: Gabapentin - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний зак... Державна закупівля - UA-191e6ad7ee164581ba2d1a5f580fe875 Фармацевтична продукція, код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» словник»: Gabapentin - код 33660000-4 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Naloxone - код 33690000-3 за ДК 021:2015 від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4799 від 26.08.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-010742-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-013108-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
142351.56
142 351,56 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4799
ЄДРПОУ:26638059 Досьє YouControl
Контактна особа:Полієвець Роман
Телефон:380677972743
E-mail:r.poliievets@mil.gov.ua
Місцезнаходження:
03179, Україна, м. Київ,вул. Українського Відродження, будинок 3
1
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 15:50
по 01-09-2026, 08:00

«Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран».

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Габапентин капсули по 300 мг

2 000
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026
Класифікатор МНН
gabapentin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлакон, Блістервід 1Активна26-08-2026, 15:48
Форма випускуКапсули тверді, Капсули, Капсули тверді желатиновівід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХN03AX12від 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно МННGabapentinвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Доза діючої речовини300 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл

30
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026
Класифікатор МНН
naloxone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Доза діючої речовини0,4мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХV03AB15від 1Активна26-08-2026, 15:48
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно МННNaloxoneвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Об'єм1мілілітрАктивна26-08-2026, 15:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 мг по 1,7 мл, картридж/карпула

400
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026
Класифікатор МНН
articaine, combinations
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняКарпула, Картриджвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Доза діючої речовини40 мг/0,01 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно МННArticaine, combinationsвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХN01BB58від 1Активна26-08-2026, 15:48
Об'єм1.7мілілітрАктивна26-08-2026, 15:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ламотриджин, таблетки, по 50 мг

3 000
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026
Класифікатор МНН
lamotrigine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини50 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно МННLamotrigineвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Форма випускуТаблетки дисперговані, Таблетки, Таблетки, що диспергуються, Таблетки пролонгованої діївід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХN03AX09від 1Активна26-08-2026, 15:48
Тип пакуванняБлістервід 1Активна26-08-2026, 15:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 25 мг

1 700
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026
Класифікатор МНН
quetiapine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННQuetiapineвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХN05AH04від 1Активна26-08-2026, 15:48
Доза діючої речовини25 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна26-08-2026, 15:48
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Блістер, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 100 мг

3 000
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026
Класифікатор МНН
quetiapine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХN05AH04від 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно МННQuetiapineвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Блістер, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Доза діючої речовини100 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Гідазепам таблетки по 20 мг

2 000
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННMonoвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Тип пакуванняБлістервід 1Активна26-08-2026, 15:48
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХN05BAвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Форма випускуТаблеткивід 1Активна26-08-2026, 15:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Зопіклон таблетки по 7,5 мг

3 100
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026
Класифікатор МНН
zopiclone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблетки, вкриті плівковою оболонкою, Таблетки, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХN05CF01від 1Активна26-08-2026, 15:48
Доза діючої речовини7,5 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно МННZopicloneвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Сертралін, таблетки/капсули, по 50 мг

3 000
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026
Класифікатор МНН
sertraline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблетки, вкриті оболонкою, Капсули, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна26-08-2026, 15:48
Тип пакуванняБлістервід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХN06AB06від 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно МННSertralineвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Доза діючої речовини50 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Буспірон таблетки по 10 мг

1 000
штука
03179 , Україна , м. Київ , вул. Українського Відродження, будинок 3 ,
по 01-12-2026
Класифікатор МНН
buspirone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістервід 1Активна26-08-2026, 15:48
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:48
Форма випускуТаблеткивід 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно АТХN05BE01від 1Активна26-08-2026, 15:48
Класифікація згідно МННBuspironeвід 1Активна26-08-2026, 15:48
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:50:11
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:49:34
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник зобов'язується сплатити Постачальнику 100% вартості поставленого товару на склад Замовника протягом 30 (тридцяти) робочих днів (за наявності фінансування) від дати підписання Замовником видаткової накладної шляхом перерахування відповідної суми на банківський рахунок Постачальника, зазначен ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Термін (строк) поставки Товару узгоджується за домовленістю сторін та зазначається в заявці. Якщо заявка не має вказівки на строк поставки Товару, Постачальник поставляє Товар у розумний строк, необхідний для надання зазначеного у заявці Товару але не пізніше ніж 5 днів із дати надходження заявки до ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:49:42
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:49:42
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:49:42
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:49:42
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:49:42
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ