Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 15:33. Дата останніх змін - 26-08-2026, 15:33

ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; каптоприл, таблетки, по 25 мг; магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл)

ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; натрію хл... Державна закупівля - UA-2026-08-26-009817-a ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; каптоприл, таблетки, по 25 мг; магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл) від замовника Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Полтавської міської ради" від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-009817-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-009750-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 15:33
по 31-08-2026, 00:00

Постачальник здійснює поставку Товару Замовнику не пізніше 7 (семи) календарних днів з моменту отримання заявки/замовлення згідно з умовами Договору. Строк поставки Товару: партіями до 25 грудня 2026 року.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
9346
9 346 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Полтавської міської ради"
ЄДРПОУ:38503185 Досьє YouControl
Контактна особа:Вікторія Ступник
Телефон:+380532664822
E-mail:pmsd1.tender@ukr.net
Місцезнаходження:
36034, Україна, Полтавська область,м. Полтава, вул. В.Тирнівська, 29/2
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

200
штука
36034 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. В.Тирнівська, 29/2 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна26-08-2026, 15:19
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Об'єм1від 1Активна26-08-2026, 15:19
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 15:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл

20
штука
36034 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. В.Тирнівська, 29/2 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна26-08-2026, 15:19
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна26-08-2026, 15:19
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна26-08-2026, 15:19
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Об'єм100 млвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна26-08-2026, 15:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл

800
штука
36034 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. В.Тирнівська, 29/2 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна26-08-2026, 15:19
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 15:19
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Об'єм5 млвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Каптоприл, таблетки, по 25 мг

800
штука
36034 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. В.Тирнівська, 29/2 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
captopril
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХC09AA01від 1Активна26-08-2026, 15:19
Класифікація згідно МННCaptoprilвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Форма випускуТаблеткивід 1Активна26-08-2026, 15:19
Доза діючої речовини25 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Тип пакуванняФлакон, Контурна чарункова упаковка, Блістервід 1Активна26-08-2026, 15:19
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

400
штука
36034 , Україна , Полтавська область , м. Полтава , вул. В.Тирнівська, 29/2 ,
по 25-12-2026
Класифікатор МНН
magnesium sulfate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна26-08-2026, 15:19
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:19
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 15:19
Об'єм5мілілітрАктивна26-08-2026, 15:19
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:33:58
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:19:18
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:19:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:19:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:19:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:19:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:19:19
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ