Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 15:18. Дата останніх змін - 26-08-2026, 15:18

Лікарські засоби різні

Лікарські засоби різні... Державна закупівля - UA-2026-08-26-009542-a Лікарські засоби різні від замовника Комунальне некомерційне підприємство "ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-009542-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-010186-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 15:18
по 31-08-2026, 00:00

Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - відбір постачальника шляхом запиту ціни пропозицій постачальників відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 (з урахуванням Особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178). Найменування та міжнародна непатентована назва, АТХ, а також асортимент (кількість), одиниці виміру товару зазначено по тексту форми запиту (ціни) пропозицій . Строк поставки товару протягом 2026 року.Обов'язкова вимога: країною-походження товару не може бути Російська Федерація/ Республіка Білорусь/ Ісламська Республіка Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
247450
247 450 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:01982577 Досьє YouControl
Контактна особа:Ситник Ірина В'ячеславівна
Телефон:380435821167
E-mail:lip_crl@i.ua
Місцезнаходження:
22500, Україна, Вінницька область,Липовець, Вінницький район ,вул.Пирогова,будинок 9
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл

500
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
cyanocobalamin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB03BA01від 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини0,5 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННCyanocobalaminвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм1.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл

250
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
chloropyramine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННChloropyramineвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХR06AC03від 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм1.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі

1 000
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A03AD02
Класифікатор МНН(1)
drotaverine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм2 млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

1 000
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
lidocaine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХN01BB02від 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННLidocaineвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм2.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг

560
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННAcetylsalicylic acidвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХN02BA01, B01AC06від 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Стріп, Блістер, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуТаблетки шипучі, Таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою, Таблеткивід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг

100
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
loperamide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКапсули, Таблетки, Таблетки, що диспергуються, Капсули твердівід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини2 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняБлістервід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННLoperamideвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХA07DA03від 1Активна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл

1 000
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
metoclopramide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХA03FA01від 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННMetoclopramideвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм2.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Лоратадин таблетки по 10 мг

100
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
loratadine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХR06AX13від 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняБлістервід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини10 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННLoratadineвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Омепразол капсули по 20 мг

5 600
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
omeprazole
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA02BC01від 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняБлістервід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННOmeprazoleвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини20 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуКапсуливід 1Активна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг

300
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННOseltamivirвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняБлістервід 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуТаблетки, Капсуливід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини75 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХJ05AH02від 1Активна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг

10 000
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуКапсули, Таблетки, Капсули пролонгованої дії, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини400 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Флакон, Стріпвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл

5 000
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
diclofenac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХM01AB05від 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННDiclofenacвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм3.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл

10
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
insulin (human)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХA10AB01від 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини100 МО/млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Різновид за тривалістю діїКороткої тривалості діївід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННInsulin (human)від 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм10.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Інсулін людини (Середньої тривалості дії), суспензія для ін’єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл

10
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
insulin (human)
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA10AC01від 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини100 МО/млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННInsulin (human)від 1Активна26-08-2026, 15:10
Різновид за тривалістю діїСередньої тривалості діївід 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуCуспензія для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм10.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл

2 000
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
chlorhexidine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МННChlorhexidineвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХD08AC02від 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини0.05 %від 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм100 млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосуваннявід 1Активна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон

4
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
caspofungin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуПорошок для концентрату для розчину для інфузійвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно МННCaspofunginвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини50 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХJ02AX04від 1Активна26-08-2026, 15:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл

300
штука
22500 , Україна , Вінницька область , Липовець , Пирогова 9 ,
по 18-12-2026
Класифікатор МНН
glucose
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННGlucoseвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Класифікація згідно АТХB05CX01від 1Активна26-08-2026, 15:10
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Доза діючої речовини400 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:10
Об'єм10від 1Активна26-08-2026, 15:10
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна26-08-2026, 15:10
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:17:56
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:16:27
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Замовник проводить оплату Товару лише після його фактичного отримання Замовником на підставі належним чином оформлених видаткових накладних , завірених печаткою (у разі наявності) та підписом особи Постачальника, уповноваженої на підписання господарських та фінансових документів, протягом 15-ти кале ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка товару здійснюється окремими партіями відповідно до письмових Заявок Покупця з зазначенням необхідних найменувань та кількості товару в межах Специфікації Договору, направлених на електронну адресу Постачальника. Термін поставки Товару – протягом 10-ти календарних днів, з моменту отримання ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:17:00
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:17:00
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:17:00
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:17:00
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:17:00
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ