Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 15:10. Дата останніх змін - 26-08-2026, 15:10

Фармацевтична продукція

Фармацевтична продукція... Державна закупівля - UA-2026-08-26-009396-a Фармацевтична продукція від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-009396-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-009993-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 15:10
по 31-08-2026, 09:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
380000
380 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:02005421 Досьє YouControl
Контактна особа:Запорожець Ганна
Телефон:380976847875
E-mail:gnnazaporozec@gmail.com
Місцезнаходження:
20101, Україна, Черкаська область,Уманський р-н, селище Маньківка, вулиця Шпитальна, будинок 16
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула

100
штука
20101 , Україна , Черкаська область , Уманський р-н, селище Маньківка , вулиця Шпитальна, будинок 16 ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
C01CA24
Класифікатор МНН(1)
epinephrine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХC01CA24від 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННEpinephrineвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Об'єм1 млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини1.82 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Рінгера розчин для інфузій по 400 мл

100
штука
20101 , Україна , Черкаська область , Уманський р-н, селище Маньківка , вулиця Шпитальна, будинок 16 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
electrolytes
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Кальцію хлориду дигідрату0.32 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Натрію хлориду8.6 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна26-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Об`єм400мілілітрАктивна26-08-2026, 15:05
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна26-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Аміодарон, таблетки, по 200 мг

420
штука
20101 , Україна , Черкаська область , Уманський р-н, селище Маньківка , вулиця Шпитальна, будинок 16 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
amiodarone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуТаблеткивід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХC01BD01від 1Активна26-08-2026, 15:05
Тип пакуванняКонтурна чарункова упаковка, Флакон, Контейнер, Блістервід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННAmiodaroneвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини200 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Ізосорбід, концентрат/розчин, 1 мг/мл, по 10 мл

200
штука
20101 , Україна , Черкаська область , Уманський р-н, селище Маньківка , вулиця Шпитальна, будинок 16 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
isosorbide dinitrate
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузій, Концентрат для розчину для інфузійвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХC01DA08від 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННIsosorbide dinitrateвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини1 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Об'єм10.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл

1 000
штука
20101 , Україна , Черкаська область , Уманський р-н, селище Маньківка , вулиця Шпитальна, будинок 16 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
metoclopramide
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХA03FA01від 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННMetoclopramideвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Об'єм2.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Рінгера розчин для інфузій 250 мл

50
штука
20101 , Україна , Черкаська область , Уманський р-н, селище Маньківка , вулиця Шпитальна, будинок 16 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Калію хлориду0.3 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Натрію хлориду8.6 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННElectrolytesвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХB05BB01від 1Активна26-08-2026, 15:05
Кальцію хлориду дигідрату0.32 мг/мл, 0.33 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Тип пакуванняКонтейнер, Флакон, Пакет, Пляшкавід 1Активна26-08-2026, 15:05
Об`ємвід 250 до 250мілілітрАктивна26-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл

2 000
штука
20101 , Україна , Черкаська область , Уманський р-н, селище Маньківка , вулиця Шпитальна, будинок 16 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
paracetamol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННParacetamolвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Тип пакуванняФлакон, Пляшка, Контейнер, Пакетвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Об'єм100від 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХN02BE01від 1Активна26-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г

4 000
штука
20101 , Україна , Черкаська область , Уманський р-н, селище Маньківка , вулиця Шпитальна, будинок 16 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
cefazolin
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуПорошок для розчину для ін'єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННCefazolinвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХJ01DB04від 1Активна26-08-2026, 15:05
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Доза діючої речовини1000 мгвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл

2 000
штука
20101 , Україна , Черкаська область , Уманський р-н, селище Маньківка , вулиця Шпитальна, будинок 16 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
theophylline
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно АТХR03DA04від 1Активна26-08-2026, 15:05
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Класифікація згідно МННTheophyllineвід 1Активна26-08-2026, 15:05
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна26-08-2026, 15:05
Об'єм5.0мілілітрАктивна26-08-2026, 15:05
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:10:28
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 15:08:02
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за отримані лікарські засоби здійснюються в безготівковому порядку протягом 7-ми банківських днів з моменту отримання товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Строк поставки товару протягом 2 календарних днів з моменту узгодження відповідної заявки, якщо інше не узгоджено із Замовником, до 31 грудня 2026 року.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:07:58
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:07:58
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:07:58
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:07:58
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 15:07:58
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ