Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 14:36. Дата останніх змін - 26-08-2026, 14:36

За кодом CPV за ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Калоприймач: однокомпонентний, мішок відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, пластина рівна, Ø отвору для вирізання до 91–100 мм (НК 024:2023-31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний; НК 031:2024-А1001010101 Однокомпонентні калоприймачі після колостомії для невтягнутої стоми, пласкі, без тканинного покриття); Абсорбуючий порошок, Вага: 28,3 гр. (НК 024:2023-46207 Перистомна/навколоранева пов'язка; НК 031:2024-А108003 Захисні порошки для перистомної шкіри); Очищувач, Об'єм: 50 мл., Спрей (НК 024:2023-46205 — Засіб для очищення шкіри від продуктів секреції/екскреції; НК 031:2024-A108005 Пристрої для зняття лейкопластиру з перистомальної шкіри); Захисний спрей, Об'єм: 60 мл. (НК 024:2023-58978 Покрив рідкий з синтетичного полімеру для створення захисної плівки, нестерильний; НК 031:2024-A108004 Захисні плівки / спреї для перистомної шкіри)

За кодом CPV за ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Калоприймач: однокомпонентний, мішок відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, пластина р... Державна закупівля - UA-2026-08-26-008083-a За кодом CPV за ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (Калоприймач: однокомпонентний, мішок відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, пластина рівна, Ø отвору для вирізання до 91–100 мм (НК 024:2023-31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний; НК 031:2024-А1001010101 від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-008083-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-009716-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
39476.64
39 476,64 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:05493846 Досьє YouControl
Контактна особа:Туровська-Чорна Марія
Телефон:380954737411
E-mail:mariya.turovskaya@ukr.net
Місцезнаходження:
25004, Україна, Кіровоградська область,Кропивницький, вул. Салганні піски, буд.14
1
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 14:36
по 31-08-2026, 08:00

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Калоприймач: однокомпонентний, мішок відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, пластина рівна, Ø отвору для вирізання до 91–100 мм

150
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вул. Кропивницького, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пластиниРівнавід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:24
Вид мішкаВідкритий (з дренуючим отвором)від 1 до 1Активна26-08-2026, 14:24
ТипОднокомпонентнийвід 1 до 1Активна26-08-2026, 14:24
Прозорість мішкаНіАктивна26-08-2026, 14:24
Діаметр отвору для вирізання, до (зовнішній)від 91.0 до 100.0міліметрАктивна26-08-2026, 14:24
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Абсорбуючий порошок, Вага: 28,3 гр.

4
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вул. Кропивницького, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібАбсорбуючий порошоквід 1Активна26-08-2026, 14:24
Форма випускуПорошоквід 1Активна26-08-2026, 14:24
Вагавід 28.3 до 28.3грамАктивна26-08-2026, 14:24
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Очищувач, Об'єм: 50 мл., Спрей

5
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вул. Кропивницького, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуСпрейвід 1Активна26-08-2026, 14:24
ВирібОчищувачвід 1Активна26-08-2026, 14:24
Об'ємвід 50.0 до 50.0мілілітрАктивна26-08-2026, 14:24
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Захисний спрей, Об'єм: 60 мл.

5
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вул. Кропивницького, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВирібЗахисний спрейвід 1Активна26-08-2026, 14:24
Форма випускуСпрейвід 1Активна26-08-2026, 14:24
Об'ємвід 60.0 до 60.0мілілітрАктивна26-08-2026, 14:24
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 14:34:12
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 14:33:27
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки проводяться шляхом: оплати Замовником на підставі рахунків та накладних за фактично отриманий товар протягом 30 - ти днів, за умови надходження фактичного бюджетного фінансування видатків на рахунок Замовника у 2026 році.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Товар поставляється в залежності від потреби замовника впродовж дії договору рахунок Постачальника протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту направлення заявки Замовником. Заявка може направлятись письмово, факсом, електронною поштою чи за месенджером телефонного номеру (через Viber, WhatsApp, Tele ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:33:34
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:33:34
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:33:34
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:33:34
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 14:33:34
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ