Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 13:01. Дата останніх змін - 26-08-2026, 13:01

Код ДК 021:2015:33140000-3 - Медичні матеріали (Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 24, Довжина: 2000-2200 міліметр, Простий (перехідник з одним отвором) ( код НК 024:2023:34923 Катетер аспіраційної системи загального призначення); Дренаж: типу Редон, вид: Без адаптера Жане, Розмір дренажа, Fr: 16 ( код НК 024:2023:11305 Дренажна трубка для закритої рани); Пробірка транспортна, стерильна, середовище AMIES, з аплікатором, з полем для нотаток( код НК 024:2023:58533 Транспортне середовище Еймса (Amies) IVD (діагностика in vitro)); Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 6.00 одиниця, Довжина: 500-600 міліметр, З вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку)( код НК 024:2023:34923 Катетер аспіраційної системи, загального призначення); Зонд урогенітальний: з поліпропілену, головка: дакрон, покриття: флокіроване, розмір: універсальний, одноразовий, стерильний, L зонда: 165-185 мм, Ø робочої частини: 3 мм, L робочої частини: 22 мм, тип: А-1, кількість насічок для зламу: 2 ( код НК 024:2023:32368 Щітка цитологічна цервікальна);Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 8 ( код НК 024:2023:38561 Зонд назогастральний/орогастральний);Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 18 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний ( код НК 024:2023:45603 Уретральний катетер для дренування одноразового використання); Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний( код НК 024:2023:45603 Уретральний катетер для дренування одноразового використання); Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 22 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний(код НК 024:2023:45603 Уретральний катетер для дренування одноразового використання); Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 14 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал силікон, одноразовий, стерильний ( код НК 024:2023:32031 Набір для постійної уретральної катетеризації); Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 120 мл, №1( код НК 024:2023:31400 Контейнер для збирання проб сечі стерильний IVD (діагностика in vitro)); Дренажі: тип прямий, розмір 24 Fr, стерильний, без кольорового кодування, з силікону, довжина трубки 500 мм ( код НК 024:2023:35824 Набір для дренування закритої рани); Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 6 ( код НК 024:2023:38561 Зонд назогастральний/орогастральний)

Код ДК 021:2015:33140000-3 - Медичні матеріали (Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 24, Довжина: 2000-2200 мілімет... Державна закупівля - UA-2026-08-26-006280-a Код ДК 021:2015:33140000-3 - Медичні матеріали (Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 24, Довжина: 2000-2200 міліметр, Простий (перехідник з одним отвором) ( код НК 024:2023:34923 Катетер аспіраційної системи загального призначення); Дренаж: типу Редон, вид: Без від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-006280-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-007570-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
933484.4
933 484,40 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:05498677 Досьє YouControl
Контактна особа:Наталія РАБОТЯГОВА
Телефон:+380952847624
E-mail:tender.shmd@ukr.net
Місцезнаходження:
69005, Україна, Запорізька область,м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 13:01
по 29-08-2026, 08:00

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 24, Довжина: 2000-2200 міліметр, Простий (перехідник з одним отвором)

1 400
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
ТипПростий (перехідник з одним отвором)від 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Розмір, Frвід 24 до 24Французька шкалаАктивна26-08-2026, 12:58
Довжинавід 2000 до 2200міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Дренаж: типу Редон, вид: Без адаптера Жане, Розмір дренажа, Fr: 16

700
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипРедонвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:58
ВидБез адаптера Жаневід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:58
Розмір дренажа, Fr16одиницяАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пробірка транспортна, стерильна, середовище AMIES, з аплікатором, з полем для нотаток

1 500
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
НаповнювачAMIESвід 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Наявність наповнювачаТакАктивна26-08-2026, 12:58
Наявність аплікатораТакАктивна26-08-2026, 12:58
Наявність поля для нотатокТакАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 6.00 одиниця, Довжина: 500-600 міліметр, З вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку)

500
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
ТипЗ вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку)від 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Розмір, Fr6Французька шкалаАктивна26-08-2026, 12:58
Довжинавід 500 до 600міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Зонд урогенітальний: з поліпропілену, головка: дакрон, покриття: флокіроване, розмір: універсальний, одноразовий, стерильний, L зонда: 165-185 мм, Ø робочої частини: 3 мм, L робочої частини: 22 мм, тип: А-1, кількість насічок для зламу: 2

8 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал зондуПоліпропіленвід 1Активна26-08-2026, 12:58
Матеріал головкиДакронвід 1Активна26-08-2026, 12:58
ПокриттяФлокірованевід 1Активна26-08-2026, 12:58
РозмірУніверсальнийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість використанняОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
ТипА-1від 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість насічок для зламу2від 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Довжина зонда (робоча частина + ручка) ммвід 165 до 185міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Діаметр робочої частини (з ворсовим покриттям) мм3міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Довжина робочої частини (з ворсовим покриттям) мм22міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Функція аспираціїНіАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 8

500
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Розмір, Fr8Французька шкалаАктивна26-08-2026, 12:58
Довжинавід 100міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 18 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний

180
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість каналівТрьохканальний (3-ходовий)від 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Розмір, Fr18Французька шкалаАктивна26-08-2026, 12:58
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна26-08-2026, 12:58
Довжина, ммвід 400.0 до 450.0міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний

180
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість каналівТрьохканальний (3-ходовий)від 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Розмір, Fr20Французька шкалаАктивна26-08-2026, 12:58
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна26-08-2026, 12:58
Довжина, ммвід 400.0 до 450.0міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 22 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний

180
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість каналівТрьохканальний (3-ходовий)від 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Розмір, Fr22Французька шкалаАктивна26-08-2026, 12:58
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна26-08-2026, 12:58
Довжина, ммвід 400.0 до 450.0міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 14 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал силікон, одноразовий, стерильний

50
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна26-08-2026, 12:58
Матеріал виготовленняСиліконвід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Розмір, Fr14Французька шкалаАктивна26-08-2026, 12:58
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна26-08-2026, 12:58
Довжина, мм400міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 120 мл, №1

42 000
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал дослідженняСечавід 1Активна26-08-2026, 12:58
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
ГрадуюванняТакАктивна26-08-2026, 12:58
Стійкість до автоклавуванняНіАктивна26-08-2026, 12:58
Об'єм120мілілітрАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Дренажі: тип прямий, розмір 24 Fr, стерильний, без кольорового кодування, з силікону, довжина трубки 500 мм

640
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипПрямийвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:58
Матеріал виготовленняСиліконвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:58
Розмір дренажа, Fr24одиницяАктивна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Кольорове кодуванняНіАктивна26-08-2026, 12:58
Довжина трубки, мм500міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 6

500
штука
69000 , Україна , Запорізька область , Запоріжжя , вул. Перемоги, 80, вул.Сталеварів,34 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна26-08-2026, 12:58
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:58
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:58
Розмір, Fr6Французька шкалаАктивна26-08-2026, 12:58
Довжинавід 100міліметрАктивна26-08-2026, 12:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 13:01:06
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:58:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:58:24
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:58:24
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:58:24
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:58:24
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:58:24
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:58:24
          Способи підтвердження:
          Документ
          , Умови зазначені у додатку №2, що є невід'ємною частиною договору про закупівлю товару
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          30
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:58:24
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ