Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 12:51. Дата останніх змін - 26-08-2026, 12:51

Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33140000-3) (НК 024:2023 47783 - Простирадло хірургічне загального призначення одноразового використання стерильне, 35177 - Маска хірургічна одноразового застосування; НК 031:2024 T02010101 - ХІРУРГІЧНІ ПРОСТИРАДЛА ДЛЯ РОЗРІЗІВ, БЕЗ АНТИБАКТЕРІАЛЬНОГО ЗАСОБУ, Т020699 - МАСКИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ ДЛЯ МЕДИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ (ОКРІМ ЗАСОБІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ – ЗІЗ) – ІНШЕ)

Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33140000-3) (НК 024:2023 47783 - Простирадло хірургічне загального призначення одноразового використання стерильне, 35... Державна закупівля - UA-2026-08-26-006154-a Медичні матеріали (ДК 021:2015: 33140000-3) (НК 024:2023 47783 - Простирадло хірургічне загального призначення одноразового використання стерильне, 35177 - Маска хірургічна одноразового застосування; НК 031:2024 T02010101 - ХІРУРГІЧНІ ПРОСТИРАДЛА ДЛЯ РОЗРІЗІВ, БЕЗ АНТИБАКТЕРІАЛЬНОГО ЗАСОБУ, Т020699 від замовника ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-006154-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-007536-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 12:51
по 29-08-2026, 00:00

Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран. Строк поставки Товару – з дати підписання договору до 30.11.2026 включно лише за попередньою письмовою заявкою Покупця в кількості та у строки, що не перевищують 3 (три) календарних днів з моменту отримання Постачальником заявки Покупця.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
144934.58
144 934,58 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНСТИТУТ СЕРЦЯ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
ЄДРПОУ:38831595 Досьє YouControl
Сайт:http://www.heart.kyiv.ua
Контактна особа:Катерина Тимченко
Телефон:+380442916171
E-mail:tcheart@ukr.net
Місцезнаходження:
02166, Україна, м. Київ,м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Покриття Для встановлення катетера, одноразове, стерильне, матеріал виготовлення Целюлоза,з адгезивним операційним полем (отвором), розмір 80-100х50-70 см, щільність матеріалу від 32 г/м²

1 000
штука
02166 , Україна , Київська область , м. Київ , вул. Братиславська, буд. 5-А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняДля встановлення катетеравід 1Активна26-08-2026, 12:50
ВикористанняОдноразовевід 1Активна26-08-2026, 12:50
Матеріал виготовленняЦелюлозавід 1Активна26-08-2026, 12:50
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:50
Наявність адгезивного операційного поля (отвору)ТакАктивна26-08-2026, 12:50
Довжина, смвід 80.0 до 100.0сантиметрАктивна26-08-2026, 12:50
Ширина, смвід 50.0 до 70.0сантиметрАктивна26-08-2026, 12:50
Щільність матеріалу, г/м²від 32.0грам на квадратний метрАктивна26-08-2026, 12:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Маски медичні захисні: для дорослих, тришарові, з нетканого матеріалу (спанбонд + мельтблаун), одноразові, нестерильні, на зав’язках, з носовим фіксатором, розмір 10×17 см, щільність 50–75 г/м²

136
штука
02166 , Україна , Київська область , м. Київ , вул. Братиславська, буд. 5-А ,
по 30-11-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Категорія (згідно призначення)Для дорослихвід 1Активна26-08-2026, 12:50
Кількість шарівТришаровавід 1Активна26-08-2026, 12:50
Кріплення маскиНа зав'язкахвід 1Активна26-08-2026, 12:50
Кількість застосуваньОдноразовавід 1Активна26-08-2026, 12:50
МатеріалНетканий матеріал (Спанбонд+Мельтблаун)від 1Активна26-08-2026, 12:50
Наявність носового фіксатораТакАктивна26-08-2026, 12:50
СтерильністьНіАктивна26-08-2026, 12:50
Ширина, см10сантиметрАктивна26-08-2026, 12:50
Довжина, см17сантиметрАктивна26-08-2026, 12:50
Щільність матеріалу, г/м²від 50.0 до 75.0грам на квадратний метрАктивна26-08-2026, 12:50
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:51:27
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:50:59
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:50:59
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:50:59
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:50:59
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:50:59
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:50:59
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ