Закупівлю оголошено - 26-08-2026, 12:55. Дата останніх змін - 26-08-2026, 12:55

Рукавички медичні оглядові, Рукавички медичні оглядові, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал: нітрил (без пудри)/латекс (з пудрою), з валиком на манжеті, розмір: 7.5, міцність на розрив: від 9Н, товщина на пальці: від 0.13мм, на долоні: від 0.13мм, на манжеті: від 0.13мм, Набір для катетеризації центральних вен, Краник трьохходовий

Рукавички медичні оглядові, Рукавички медичні оглядові, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал: нітрил (без пудри)/латекс (з пудрою), з вал... Державна закупівля - UA-2026-08-26-005880-a Рукавички медичні оглядові, Рукавички медичні оглядові, Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал: нітрил (без пудри)/латекс (з пудрою), з валиком на манжеті, розмір: 7.5, міцність на розрив: від 9Н, товщина на пальці: від 0.13мм, на долоні: від 0.13мм, на манжеті: від 0.13мм, Набір для від замовника КНП КМР "Кагарлицька багатопрофільна лікарня" від 8/26/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-26-005880-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-26-006438-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 12:55
по 31-08-2026, 09:00

, , Рукавички медичні хірургічні: Стерильність +, Матеріал виготовлення: Нітрил(без пудри)+Латекс(з пудрою), Наявність пудри +, Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5 одиниця, Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015): 9-NaN ньютон, Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015): 0.13-NaN міліметр, Специфічність манжети: З валиком на манжеті, Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015): 0.13-NaN міліметр, Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015): 0.13-NaN міліметр, , Країна походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран, відповідно до вимог пункту 57 Порядку формування та застосування електронного каталогу (постанова КМУ №822)

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
170000
170 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КНП КМР "Кагарлицька багатопрофільна лікарня"
ЄДРПОУ:01994416 Досьє YouControl
Контактна особа:Микицей Катерина Вікторівна
Телефон:+380978009176
E-mail:katy_fey@i.ua
Місцезнаходження:
09200, Україна, Київська область,місто Кагарлик, вулиця Паркова, 10
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Рукавички медичні оглядові

20 000
пара
09200 , Україна , Київська область , місто Кагарлик , вулиця Паркова, 10 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Специфічність манжетиЗ валиком на манжетівід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Клас медичного виробуКлас Iвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Lвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Відповідність ДСТУ EN 455-2:2015ТакАктивна26-08-2026, 12:37
Кількість штук в упаковці, (пар)50параАктивна26-08-2026, 12:37
Довжина манжети, мінімальна (мм)245міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.05міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Наявність пудриНіАктивна26-08-2026, 12:37
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)9ньютонАктивна26-08-2026, 12:37
Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.05міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
СтерильністьНіАктивна26-08-2026, 12:37
Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.07міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Рукавички медичні оглядові

10 000
пара
09200 , Україна , Київська область , місто Кагарлик , вулиця Паркова, 10 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Клас медичного виробуКлас Iвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Mвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Матеріал виготовленняНітрилвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Специфічність манжетиЗ валиком на манжетівід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)9ньютонАктивна26-08-2026, 12:37
Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.05міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.05міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Довжина манжети, мінімальна (мм)245міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)0.05міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Наявність пудриНіАктивна26-08-2026, 12:37
Кількість штук в упаковці, (пар)50параАктивна26-08-2026, 12:37
Відповідність ДСТУ EN 455-2:2015ТакАктивна26-08-2026, 12:37
СтерильністьНіАктивна26-08-2026, 12:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал: нітрил (без пудри)/латекс (з пудрою), з валиком на манжеті, розмір: 7.5, міцність на розрив: від 9Н, товщина на пальці: від 0.13мм, на долоні: від 0.13мм, на манжеті: від 0.13мм

50
пара
09200 , Україна , Київська область , місто Кагарлик , вулиця Паркова, 10 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал виготовленняНітрил(без пудри)+Латекс(з пудрою)від 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Специфічність манжетиЗ валиком на манжетівід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:37
Наявність пудриТакАктивна26-08-2026, 12:37
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)7.5одиницяАктивна26-08-2026, 12:37
Міцність на розрив до прискореного старіння (Н), (ДСТУ EN 455-2:2015)від 9ньютонАктивна26-08-2026, 12:37
Товщина на пальці, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.13міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Товщина на долоні, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.13міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Товщина на манжеті, (мм) (ДСТУ EN 455-2:2015)від 0.13міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Набір для катетеризації центральних вен

5
штука
09200 , Україна , Київська область , місто Кагарлик , вулиця Паркова, 10 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кількість використанняОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:37
Тип1-канальнийвід 1 до 1Активна26-08-2026, 12:37
Тип провідникаJвід 1Активна26-08-2026, 12:37
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:37
Розмір голки, G18одиницяАктивна26-08-2026, 12:37
Довжина голки, мм70міліметрАктивна26-08-2026, 12:37
Розмір катетера, Fr6одиницяАктивна26-08-2026, 12:37
Довжина катетера, см20сантиметрАктивна26-08-2026, 12:37
Довжина провідника, см50сантиметрАктивна26-08-2026, 12:37
Розмір провідника, дюйм0.035дюймАктивна26-08-2026, 12:37
Розмір дилататора, F8Французька шкалаАктивна26-08-2026, 12:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Краник трьохходовий

100
штука
09200 , Україна , Київська область , місто Кагарлик , вулиця Паркова, 10 ,
по 01-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендMedicareвід 1Активна26-08-2026, 12:37
Кількість застосуваньОдноразовийвід 1Активна26-08-2026, 12:37
Тип з'єднанняLuer lockвід 1Активна26-08-2026, 12:37
Тип пакуванняІндивідуальневід 1Активна26-08-2026, 12:37
МатеріалПолікарбонатвід 1Активна26-08-2026, 12:37
КолірСинійвід 1Активна26-08-2026, 12:37
СтерильністьТакАктивна26-08-2026, 12:37
Наявність подовжувачаНіАктивна26-08-2026, 12:37
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна26-08-2026, 12:37
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:55:21
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:26-08-2026, 12:37:43
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата за договором здійснюється Покупцем в національній валюті-гривнях шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника за фактично поставлений товар (за видатковою накладною). Розрахунки за поставлений товар здійснюються протягом 20 календарних днів з дня ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Країна походження товару не може бути Російська Федерація, Республіка Білорусь або Ісламська Республіка Іран, відповідно до вимог пункту 57 Порядку формування та застосування електронного каталогу (постанова КМУ №822)

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:37:41
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:37:41
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:37:41
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:37:41
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:37:41
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:37:41
          Способи підтвердження:
          Документ
          Забезпечення виконання умов договору , Постачальник повинен надати забезпечення виконання цього договору у вигляді банківської гарантії. Банківська гарантія повинна бути оформлена з грошовим забезпеченням (покриттям), яке розміщене учасником у банку-гаранті на відповідний строк, що необхідно підтвердити шляхом надання довідки, виданої банком-гарантом, завіреної уповноваженою особою банку-гаранта, про розміщення повного грошового покриття, яка також повинна містити номер та дату видачі банківської гарантії, суму гарантії цифрами та словами, реквізити рахунку, на який здійснювалось зарахування коштів такого грошового покриття. Банківська гарантія повинна містити: − положення, що банківська гарантія забезпечує виконання зобов’язань за договором закупівлі, що буде укладено за результатами закупівлі; − зобов'язання банка-гаранта сплатити протягом 5 (п'яти) банківських днів з дати отримання першої письмової вимоги Замовника повну суму, визначену у вимозі, в межах суми гарантії, за умови, що в тексті вимоги буде посилання на порушення Постачальником будь-яких зобов'язань, передбачених договором закупівлі, без необхідності додаткового обґрунтування та надання додаткових документів. − положення, що усі платежі за гарантією мають бути здійснені банком-гарантом на користь Замовника незалежно від будь-яких заперечень Виконавця або будь-якої третьої особи; − покладення усіх витрат, пов'язаних з гарантією, на принципала; − положення, що гарантія є чинною з дати її видачі банком-гарантом; − строк дії банківської гарантії (повинен бути не менше ніж строк виконання договору + 10 днів)
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          10
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 26-08-2026, 12:37:41
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ