Закупівлю оголошено - 25-08-2026, 15:53. Дата останніх змін - 25-08-2026, 15:53

Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 14х120 мм, без кришки; Пробірка лабораторна (не вакуумна), нестерильна, 2 мл, 14х100 мм; Пробірка 10 мл, скляна, нестерильна, розмір: 17х105, форма дна: конічна, край пробірки: розгорнутий, без наповнювача, без кришки, з градуюванням, пробірка центрифужна та автоклавування; Пробірка лабораторна (не вакуумна), скляна, 10 мл, 15×110 мм, конічне дно, без наповнювача, без кришки, прозора, без градуювання й поля для нотаток, розгорнутий край, автоклавується, центрифужна, для клінічної хімії та імунології.; Пробірка, скло, округле дно, 10х90 мм, без кришки; Штативи для пробірок та наконечників: матеріал: АВС-пластик, без кришки, нестерильні, кількість лунок, секцій: 40 шт, діаметр пробірки: 13 мм, довжина: 255 мм, ширина: 50 мм, висота: 65 мм, тип пробірки: універсальна; Штативи для пробірок та наконечників: матеріал: АВС-пластик, без кришки, нестерильні, кількість лунок, секцій: 20 шт, діаметр пробірки: 13 мм, довжина: 247 мм, ширина: 68 мм, висота: 80 мм, тип пробірки: універсальна; Штативи для пробірок та наконечників: матеріал: АВС-пластик, без кришки, нестерильні, кількість лунок, секцій: 10 шт, діаметр пробірки: 13 мм, довжина: 130 мм, ширина: 68 мм, висота: 80 мм, тип пробірки: універсальна

Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 14х120 мм, без кришки; Пробірка лабораторна (не вакуумна), нестерильна, 2 мл, 14х100 мм; Пр... Державна закупівля - UA-2026-08-25-010808-a Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 14х120 мм, без кришки; Пробірка лабораторна (не вакуумна), нестерильна, 2 мл, 14х100 мм; Пробірка 10 мл, скляна, нестерильна, розмір: 17х105, форма дна: конічна, край пробірки: розгорнутий, без наповнювача, без кришки, з градуюванням, від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/25/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-25-010808-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-25-012987-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
22660
22 660 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СМІЛЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:02005026 Досьє YouControl
Контактна особа:Поліна Кумановська
Телефон:+380930156029
E-mail:sm_clinical@ukr.net
Місцезнаходження:
20701, Україна, Черкаська область,м. Сміла, вул. Героїв Холодноярців, буд. 82
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 25-08-2026, 15:53
по 28-08-2026, 09:00

Стерильність -, Об'єм, мл: 10 null, Діаметр пробірки, мм: 17 null, Довжина пробірки, мм: 105 null, Наявність наповнювача -, Форма дна: Конічна, Матеріал пробірки: Скло, Наявність градуювання +, Наявність поля для нотаток -, Наявність кришки -, Край пробірки: Розгорнутий, Пробірка центрифужна +, Навантаження при центрифугуванні до, g: 4000 null, Автоклавування +; Пробірки лабораторні (не вакуумні): Об'єм, мл: 10 мілілітр, Діаметр пробірки, мм: 15 міліметр, Довжина пробірки, мм: 110 міліметр, без наповнювача, Форма дна: Конічна, Матеріал пробірки: Скло, без градуювання, без поля для нотаток, Колір пробірки: Прозорий, без стійкої бази, не для роботи з світлочутливими матеріалами, Для аналізів у клінічній хімії та імунології, без кришки, Прозорість пробірки, Край пробірки: Розгорнутий, Пробірка центрифужна, Автоклавування; Штативи для пробірок та наконечників: Матеріал: АВС-пластик, Кришка -, Стерильність -, Кількість лунок, секцій: 40 штука, Діаметр пробірки: 13 міліметр, Довжина: 255 міліметр, Ширина: 50 міліметр, Висота: 65 міліметр, Тип пробірки: Універсальна; Штативи для пробірок та наконечників: Матеріал: АВС-пластик, Кришка -, Стерильність -, Кількість лунок, секцій: 20 штука, Діаметр пробірки: 13 міліметр, Довжина: 247 міліметр, Ширина: 68 міліметр, Висота: 80 міліметр, Тип пробірки: Універсальна; Штативи для пробірок та наконечників: Матеріал: АВС-пластик, Кришка -, Стерильність -, Кількість лунок, секцій: 10 штука, Діаметр пробірки: 13 міліметр, Довжина: 130 міліметр, Ширина: 68 міліметр, Висота: 80 міліметр, Тип пробірки: Універсальна

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Пробірка, нестерильна, скло, без градуювання, округле дно, 14х120 мм, без кришки

900
штука
20701 , Україна , Черкаська область , місто Сміла , вулиця Героїв Холодноярців, будинок 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал пробіркиСкловід 1Активна25-08-2026, 15:51
Форма днаОкруглавід 1Активна25-08-2026, 15:51
СтерильністьНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність градуюванняНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність кришкиНіАктивна25-08-2026, 15:51
Діаметр пробірки, мм14міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Довжина пробірки, мм120міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Пробірка лабораторна (не вакуумна), нестерильна, 2 мл, 14х100 мм

300
штука
20701 , Україна , Черкаська область , місто Сміла , вулиця Героїв Холодноярців, будинок 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал пробіркиСкловід 1Активна25-08-2026, 15:51
Форма днаОкруглавід 1Активна25-08-2026, 15:51
Край пробіркиПрямийвід 1Активна25-08-2026, 15:51
СтерильністьНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність наповнювачаНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність градуюванняНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність кришкиНіАктивна25-08-2026, 15:51
Діаметр пробірки, мм14міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Об'єм, мл2мілілітрАктивна25-08-2026, 15:51
Довжина пробірки, мм100міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Пробірка 10 мл, скляна, нестерильна, розмір: 17х105, форма дна: конічна, край пробірки: розгорнутий, без наповнювача, без кришки, з градуюванням, пробірка центрифужна та автоклавування

100
штука
20701 , Україна , Черкаська область , місто Сміла , вулиця Героїв Холодноярців, будинок 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма днаКонічнавід 1Активна25-08-2026, 15:51
Матеріал пробіркиСкловід 1Активна25-08-2026, 15:51
Край пробіркиРозгорнутийвід 1Активна25-08-2026, 15:51
СтерильністьНіАктивна25-08-2026, 15:51
Об'єм, млвід 10.0 до 10.0мілілітрАктивна25-08-2026, 15:51
Діаметр пробірки, ммвід 17.0 до 17.0міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Довжина пробірки, ммвід 105 до 105міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність наповнювачаНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність градуюванняТакАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність поля для нотатокНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність стійкої базиНіАктивна25-08-2026, 15:51
Для роботи з світлочутливими матеріаламиНіАктивна25-08-2026, 15:51
Для аналізів у клінічній хімії та імунологіїНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність кришкиНіАктивна25-08-2026, 15:51
Пробірка центрифужнаТакАктивна25-08-2026, 15:51
Навантаження при центрифугуванні до, gвід 4000 до 4000одиницяАктивна25-08-2026, 15:51
Для РеалПЛРНіАктивна25-08-2026, 15:51
АвтоклавуванняТакАктивна25-08-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пробірка лабораторна (не вакуумна), скляна, 10 мл, 15×110 мм, конічне дно, без наповнювача, без кришки, прозора, без градуювання й поля для нотаток, розгорнутий край, автоклавується, центрифужна, для клінічної хімії та імунології.

300
штука
20701 , Україна , Черкаська область , місто Сміла , вулиця Героїв Холодноярців, будинок 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма днаКонічнавід 1Активна25-08-2026, 15:51
Матеріал пробіркиСкловід 1Активна25-08-2026, 15:51
Край пробіркиРозгорнутийвід 1Активна25-08-2026, 15:51
Діаметр пробірки, мм15міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Довжина пробірки, мм110міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність наповнювачаНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність градуюванняНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність поля для нотатокНіАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність стійкої базиНіАктивна25-08-2026, 15:51
Для роботи з світлочутливими матеріаламиНіАктивна25-08-2026, 15:51
Для аналізів у клінічній хімії та імунологіїТакАктивна25-08-2026, 15:51
Наявність кришкиНіАктивна25-08-2026, 15:51
Прозорість пробіркиТакАктивна25-08-2026, 15:51
Пробірка центрифужнаТакАктивна25-08-2026, 15:51
АвтоклавуванняТакАктивна25-08-2026, 15:51
Об'єм, мл10мілілітрАктивна25-08-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пробірка, скло, округле дно, 10х90 мм, без кришки

500
штука
20701 , Україна , Черкаська область , місто Сміла , вулиця Героїв Холодноярців, будинок 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал пробіркиСкловід 1Активна25-08-2026, 15:51
Форма днаОкруглавід 1Активна25-08-2026, 15:51
Наявність кришкиНіАктивна25-08-2026, 15:51
Діаметр пробірки, мм10міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Довжина пробірки, мм90міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Штативи для пробірок та наконечників: матеріал: АВС-пластик, без кришки, нестерильні, кількість лунок, секцій: 40 шт, діаметр пробірки: 13 мм, довжина: 255 мм, ширина: 50 мм, висота: 65 мм, тип пробірки: універсальна

30
штука
20701 , Україна , Черкаська область , місто Сміла , вулиця Героїв Холодноярців, будинок 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалАВС-пластиквід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:51
Тип пробіркиУніверсальнавід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:51
КришкаНіАктивна25-08-2026, 15:51
СтерильністьНіАктивна25-08-2026, 15:51
Кількість лунок, секцій40штукаАктивна25-08-2026, 15:51
Діаметр пробірки13міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Довжина255міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Ширина50міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Висота65міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Штативи для пробірок та наконечників: матеріал: АВС-пластик, без кришки, нестерильні, кількість лунок, секцій: 20 шт, діаметр пробірки: 13 мм, довжина: 247 мм, ширина: 68 мм, висота: 80 мм, тип пробірки: універсальна

30
штука
20701 , Україна , Черкаська область , місто Сміла , вулиця Героїв Холодноярців, будинок 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалАВС-пластиквід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:51
Тип пробіркиУніверсальнавід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:51
КришкаНіАктивна25-08-2026, 15:51
СтерильністьНіАктивна25-08-2026, 15:51
Кількість лунок, секцій20штукаАктивна25-08-2026, 15:51
Діаметр пробірки13міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Довжина247міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Ширина68міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Висота80міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Штативи для пробірок та наконечників: матеріал: АВС-пластик, без кришки, нестерильні, кількість лунок, секцій: 10 шт, діаметр пробірки: 13 мм, довжина: 130 мм, ширина: 68 мм, висота: 80 мм, тип пробірки: універсальна

10
штука
20701 , Україна , Черкаська область , місто Сміла , вулиця Героїв Холодноярців, будинок 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
МатеріалАВС-пластиквід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:51
Тип пробіркиУніверсальнавід 1 до 1Активна25-08-2026, 15:51
КришкаНіАктивна25-08-2026, 15:51
СтерильністьНіАктивна25-08-2026, 15:51
Кількість лунок, секцій10штукаАктивна25-08-2026, 15:51
Діаметр пробірки13міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Довжина130міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Ширина68міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
Висота80міліметрАктивна25-08-2026, 15:51
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:53:47
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:25-08-2026, 15:50:59
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          60
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:51:01
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:51:01
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:51:01
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:51:01
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 25-08-2026, 15:51:01
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ