Закупівлю оголошено - 24-08-2026, 17:18. Дата останніх змін - 24-08-2026, 17:18

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл, Прокаїн розчин для ін'єкцій 5 мг/мл в ампулі 5 мл, Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл, Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл, Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл, Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл, Мелоксикам розчин для ін'єкцій 10 мг/мл по 1,5 мл , Метамізолу натрію 500 мг/мл пітофенону гідрохлориду 2 мг/мл фенпіверинію броміду 0,02 мг/мл, розчин для ін'єкцій, по 5 мл)

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Дифенгідрамін, розчин для і... Державна закупівля - UA-2026-08-24-009633-a Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл, Прокаїн розчин для ін'єкцій 5 мг/мл в ампулі 5 мл, Хлоргексидин, розчин від замовника КЗ Комунальне некомерційне підприємство " Судововишнянська міська лікарня" Судововишнянської міської ради Львівської області від 8/24/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-24-009633-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-24-011891-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
28037.38
28 037,38 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КЗ Комунальне некомерційне підприємство " Судововишнянська міська лікарня" Судововишнянської міської ради Львівської області
ЄДРПОУ:41151514 Досьє YouControl
Контактна особа:Шафран Іванна Володимирівна
Телефон:+380974225959
E-mail:yaroslavb1989@gmail.com
Місцезнаходження:
81340, Україна, Львівська область,Судова Вишня, ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 24-08-2026, 17:18
по 27-08-2026, 00:00

УВАГА! Опис кожного найменування та одиниця виміру вказана у специфікації, яка додана разом з проектом договору. Повідомляємо усіх учасників, що країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл

900
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХR06AA02від 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно МННDiphenhydramineвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм1мілілітрАктивна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

1 000
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННLidocaineвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно АТХN01BB02від 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм2мілілітрАктивна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Прокаїн розчин для ін'єкцій 5 мг/мл в ампулі 5 мл

500
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХN01BA02від 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно МННProcaineвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм5 млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл

70
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХD08AC02від 1Активна24-08-2026, 17:14
МННChlorhexidineвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для зовнішнього застосуваннявід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм200 млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини0.05 %від 1Активна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл

150
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННPrednisoloneвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно АТХH02AB06від 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини30 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм1мілілітрАктивна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл

400
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННTheophyllineвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно АТХR03DA04від 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм5мілілітрАктивна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл

200
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно МННCorglyconвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно АТХC01AXвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини0,6 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм1мілілітрАктивна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл

200
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA05від 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно МННMagnesium sulfateвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини250 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм5мілілітрАктивна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл

200
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03FA01від 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно МННMetoclopramideвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини5 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм2мілілітрАктивна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл

250
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХJ01XD01від 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно МННMetronidazoleвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для інфузійвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини500 мгвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм100 млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняПакет, Флакон, Пляшка, Контейнервід 1Активна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Мелоксикам розчин для ін'єкцій 10 мг/мл по 1,5 мл

100
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняФлакон, Ампулавід 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно АТХM01AC06від 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно МННMeloxicamвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об'єм1.5мілілітрАктивна24-08-2026, 17:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Метамізолу натрію 500 мг/мл пітофенону гідрохлориду 2 мг/мл фенпіверинію броміду 0,02 мг/мл, розчин для ін'єкцій, по 5 мл

25
штука
81340 , Україна , Львівська область , Судова Вишня , ВУЛИЦЯ САГАЙДАЧНОГО, будинок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХA03DA02від 1Активна24-08-2026, 17:14
Класифікація згідно МННPitofenone and analgesicsвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Форма випускуРозчин для ін’єкційвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Метамізолу натрію500 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Пітофенону гідрохлориду2 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Фенпіверинію броміду0.02 мг/млвід 1Активна24-08-2026, 17:14
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна24-08-2026, 17:14
Об`єм5мілілітрАктивна24-08-2026, 17:14
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 17:14:44
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:24-08-2026, 17:18:19
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Постачання товару відбувається згідно заявки Замовника, одноразово, протягом 3 робочих днів з моменту надіслання Постачальнику заявки.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 17:14:42
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 17:14:42
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 17:14:42
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 17:14:42
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 24-08-2026, 17:14:42
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ