Закупівлю оголошено - 20-08-2026, 13:30. Дата останніх змін - 20-08-2026, 13:32

Лабораторне приладдя

Лабораторне приладдя... Державна закупівля - UA-2026-08-20-006700-a Лабораторне приладдя від замовника військова частина А2110 від 8/20/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-20-006700-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-20-007972-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 20-08-2026, 13:30
по 26-08-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 26-08-2026, 00:00
по 28-08-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 28-08-2026, 11:07

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
650
650 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:6,50 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:військова частина А2110
ЄДРПОУ:08027576 Досьє YouControl
Контактна особа:Лукашенко Роман Едуардович
Телефон:+380968263860
E-mail:Romalukash92@gmail.com
Місцезнаходження:
53272, Україна, Дніпропетровська область,Нікопольський район село Олексіївка, вул. Овочева, 7
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лабораторне приладдя
650 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 28-08-2026, 11:07
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Колба для УТФ-70

1
штука
Україна Дніпропетровська область Дніпро
по 30-10-2026
33793000-5
Скляний посуд лабораторного призначення


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Стакан мірний з носиком

3
штука
Україна Дніпропетровська область Дніпро
по 30-10-2026
33793000-5
Скляний посуд лабораторного призначення


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 13:32:12
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 13:30:47
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 13:30:47
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 13:30:47
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 13:30:47
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 13:30:47
              Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Технічний опис предмету закупівлі
                публічнийЕкспортовано:20-08-2026, 13:30:47
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ