Закупівлю оголошено - 17-08-2026, 20:00. Дата останніх змін - 17-08-2026, 20:00

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл... Державна закупівля - UA-2026-08-17-012499-a Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОВЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" від 8/17/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-17-012499-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-17-015527-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 17-08-2026, 20:00
по 21-08-2026, 15:00

відповідно до умов договору

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
369210
369 210 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОВЕЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
ЄДРПОУ:01992529 Досьє YouControl
Контактна особа:Грига Надія Василівна
Телефон:380504383511
E-mail:buh.vcrl@gmail.com
Місцезнаходження:
89100, Україна, Закарпатська область,смт Воловець, ВУЛИЦЯ КАРПАТСЬКА, будинок 23
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл

6 000
штука
89100 , Україна , Закарпатська область , смт Воловець , ВУЛИЦЯ КАРПАТСЬКА, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна17-08-2026, 20:00
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна17-08-2026, 20:00
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна17-08-2026, 20:00
Тип пакуванняКонтейнер, Пляшка, Флаконвід 1Активна17-08-2026, 20:00
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна17-08-2026, 20:00
Об'єм100 млвід 1Активна17-08-2026, 20:00
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна17-08-2026, 20:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл

6 000
штука
89100 , Україна , Закарпатська область , смт Воловець , ВУЛИЦЯ КАРПАТСЬКА, будинок 23 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
sodium chloride
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класифікація згідно АТХB05XA03від 1Активна17-08-2026, 20:00
Класифікація згідно МННSodium chlorideвід 1Активна17-08-2026, 20:00
Форма випускуРозчин для інфузіївід 1Активна17-08-2026, 20:00
Доза діючої речовини9 мг/млвід 1Активна17-08-2026, 20:00
Об'єм200 млвід 1Активна17-08-2026, 20:00
Кількість одиниць в упаковцівід 1штукаАктивна17-08-2026, 20:00
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:17-08-2026, 20:00:46
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:17-08-2026, 20:00:38
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Покупець зобов’язаний оплатити Товар Постачальнику протягом 10/десяти/робочих днів з дати фактичного отримання Товару (дати підписання видаткової накладної)

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови доставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Строк (термін) поставки Товару не пізніше 3календарних днів з моменту отримання письмового замовлення Товару

          Тип доставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір доставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 17-08-2026, 20:00:38
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 17-08-2026, 20:00:38
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 17-08-2026, 20:00:38
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 17-08-2026, 20:00:38
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 17-08-2026, 20:00:38
          Способи підтвердження:
          Документ
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          3
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Постачальник зобов'язується надати Покупцю не пізніше дати підписання цього Договору забезпечення виконання Постачальником своїх зобов’язань у формі оригіналу безвідкличної, безумовної банківської гарантії у сумі 3 % від ціни цього Договору
          Статус: Активна
          Дата створення: 17-08-2026, 20:00:38
          Способи підтвердження:
          Документ
          Банківська гарантія забезпечення договору
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ