Закупівлю оголошено - 14-08-2026, 15:35. Дата останніх змін - 14-08-2026, 15:35

Засоби для догляду за малюками (підгузки, пелюшки , урологічні прокладки)

Засоби для догляду за малюками (підгузки, пелюшки , урологічні прокладки)... Державна закупівля - UA-2026-08-14-009436-a Засоби для догляду за малюками (підгузки, пелюшки , урологічні прокладки) від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ" від 8/14/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-14-009436-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-14-010451-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 14-08-2026, 15:35
по 19-08-2026, 09:00

Пелюшки одноразові

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
56116
56 116 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:38613347 Досьє YouControl
Контактна особа:Ніна Садурська
Телефон:+380975470036
E-mail:tender.em.centr@gmail.com
Місцезнаходження:
11201, Україна, Житомирська область,селище Ємільчине, Звягельський район, вул. Захисників України, 133
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Пелюшки одноразові

720
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Стерильністьнестерильнавід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
МатеріалЦелюлозавід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Абсорбуючий матеріалТакАктивна14-08-2026, 15:27
ГіпоалергенністьТакАктивна14-08-2026, 15:27
Адгезивний крайТакАктивна14-08-2026, 15:27
Ширинавід 60 до 60сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Довжинавід 90 до 90сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Поглинаннявід 1635.0 до 1635.0мілілітрАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Урологічні прокладки

20
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1Активна14-08-2026, 15:27
СтатьЧоловічівід 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість використаньОдноразовівід 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість крапель4від 1Активна14-08-2026, 15:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Урологічні прокладки

440
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1Активна14-08-2026, 15:27
СтатьЖіночівід 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість використаньОдноразовівід 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість крапель4від 1Активна14-08-2026, 15:27
Поглинання, млвід 500.0 до 500.0мілілітрАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість одиниць в упаковцівід 20 до 20штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Підгузки для дорослих

90
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Розмір підгузківSвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Охоплення талії від (см)від 55.0 до 55.0сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Охоплення талії до (см)від 85.0 до 85.0сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість крапельвід 6.0 до 6.0штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Підгузки для дорослих

600
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Розмір підгузківMвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Охоплення талії від (см)від 70.0 до 70.0сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Охоплення талії до (см)від 120.0 до 120.0сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість крапельвід 6.0 до 6.0штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Підгузки для дорослих

660
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
ВидПідгузкивід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Охоплення талії від (см)від 90.0 до 90.0сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Охоплення талії до (см)від 145.0 до 145.0сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість крапельвід 6.0 до 6.0штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Підгузки для дорослих

180
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендTENAвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Розмір підгузківLвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
ВидПідгузки-трусикивід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Охоплення талії від (см)від 100.0 до 100.0сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Охоплення талії до (см)від 135.0 до 135.0сантиметрАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість крапельвід 5.5 до 5.5штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість одиниць в упаковцівід 30 до 30штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Підгузки для дітей

196
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендDinoBabyвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Тип підгузківПідгузки-трусикивід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Розмірвід 6 до 6одиницяАктивна14-08-2026, 15:27
Вагова група, (від) кгвід 16 до 16кілограмАктивна14-08-2026, 15:27
Вагова група, (до) кгвід 24 до 24кілограмАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість одиниць в упаковці шт.від 28 до 28штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Поглинання, млвід 360.0 до 360.0мілілітрАктивна14-08-2026, 15:27
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Підгузки для дітей

144
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендSENIвід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Тип підгузківПідгузкивід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
СтатьУніверсальнівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Кількість використаньОдноразовівід 1 до 1Активна14-08-2026, 15:27
Розмірвід 6 до 6одиницяАктивна14-08-2026, 15:27
Вагова група, (від) кгвід 15 до 15кілограмАктивна14-08-2026, 15:27
Вагова група, (до) кгвід 70 до 70кілограмАктивна14-08-2026, 15:27
Кількість одиниць в упаковці шт.від 48 до 48штукаАктивна14-08-2026, 15:27
Поглинання, млвід 1100.0 до 1100.0мілілітрАктивна14-08-2026, 15:27
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:14-08-2026, 15:35:24
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:14-08-2026, 15:26:59
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови доставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип доставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір доставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-08-2026, 15:27:03
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-08-2026, 15:27:03
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-08-2026, 15:27:03
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-08-2026, 15:27:03
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-08-2026, 15:27:03
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ