Закупівлю оголошено - 12-08-2026, 15:37. Дата останніх змін - 12-08-2026, 15:37

Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви )

Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви )... Державна закупівля - UA-2026-08-12-004571-a Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви ) від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ" від 8/12/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-12-004571-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-12-004688-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 12-08-2026, 15:37
по 17-08-2026, 09:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
7000
7 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:38613347 Досьє YouControl
Контактна особа:Ніна Садурська
Телефон:+380975470036
E-mail:tender.em.centr@gmail.com
Місцезнаходження:
11201, Україна, Житомирська область,селище Ємільчине, Звягельський район, вул. Захисників України, 133
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Набори реагентів (відкрита система): для візуалізації тканинних структур і внутрішньо-/позаклітинних елементів, метод дослідження — якісний, метод аналізу — візуальний, матеріал — цільна кров, об’єм 1000 мл

2
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал дослідженняЦілька кроввід 1 до 1Активна12-08-2026, 12:02
Метод дослідженняЯкіснийвід 1 до 1Активна12-08-2026, 12:02
Метод аналізуВізуальновід 1 до 1Активна12-08-2026, 12:02
ПризначенняВізуалізація тканинних структур і/або внутрішньо- чи позаклітинних елементіввід 1 до 1Активна12-08-2026, 12:02
Відповідність ДСТУ/ГОСТ або іншим стандартамТакАктивна12-08-2026, 12:02
Об’єм розчину1000мілілітрАктивна12-08-2026, 12:02
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса доставки / Період доставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори

Набори реактивів та реагентів для проведення гематологічних тестів у формі розчину по 500 мл, сумісність із обладнанням: EDAN/H30 Pro Гематологічний аналізатор, тип реагенту: реагенти для основних тестів, метод аналізу: фотометрія, вид: кількісний

1
штука
11201 , Україна , Житомирська область , селище Ємільчине , вул.Захисників України, буд.133 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ПризначенняПроведення гематологічних тестіввід 1Активна12-08-2026, 12:02
Сумісність із обладнаннямEDAN, H30 Pro Гематологічний аналізаторвід 1Активна12-08-2026, 12:02
Форма випускуРозчинвід 1 до 1Активна12-08-2026, 12:02
Об’єм реагентів1 х 500 млвід 1Активна12-08-2026, 12:02
Тип реагентуРеагенти для основних тестіввід 1Активна12-08-2026, 12:02
Метод аналізуФотометріявід 1Активна12-08-2026, 12:02
Відповідність стандартам точності згідно зISO 13485від 1Активна12-08-2026, 12:02
Вимоги до обладанянняАвтоматичний гематологічний аналізаторвід 1 до 1Активна12-08-2026, 12:02
Вид аналізуКількиснийвід 1 до 1Активна12-08-2026, 12:02
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:12-08-2026, 15:37:48
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:12-08-2026, 12:02:20
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Підписання договору
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови доставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип доставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір доставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 12-08-2026, 12:02:21
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 12-08-2026, 12:02:21
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 12-08-2026, 12:02:21
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 12-08-2026, 12:02:21
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 12-08-2026, 12:02:21
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ