Закупівлю оголошено - 19-05-2026, 14:22. Дата останніх змін - 26-05-2026, 13:42

Подовжувач для інфузійних насосів, стерильний, для низького тиску, тип конектора: Luer Lock, довжина трубки: 100 см, внутр.діаметр: 1.2 мм, Зов.діаметр: 2.5 мм; Подовжувач інфузійний, Для інфузійних насосів, довжина 250-270 см, низького тиску, приямий

Подовжувач для інфузійних насосів, стерильний, для низького тиску, тип конектора: Luer Lock, довжина трубки: 100 см, внутр.діаметр: 1.2 мм, Зов.діамет... Державна закупівля - UA-2026-05-19-008763-a Подовжувач для інфузійних насосів, стерильний, для низького тиску, тип конектора: Luer Lock, довжина трубки: 100 см, внутр.діаметр: 1.2 мм, Зов.діаметр: 2.5 мм; Подовжувач інфузійний, Для інфузійних насосів, довжина 250-270 см, низького тиску, приямий від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №4" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 5/19/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-05-19-008763-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-05-19-011261-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 19-05-2026, 14:22
по 22-05-2026, 08:00

Тип: Для інфузійних насосів, Стерильність +, Тип конектора: Luer Lock, Довжина трубки: 150 см., Тиск: Низький, Внутрішній діаметр: 1.2 мм, Зовнішній діаметр: 2.5 мм

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
200000
200 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №4" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:05498660 Досьє YouControl
Контактна особа:М.Т.В. МЛ4ЗМР
Телефон:+380612131540
E-mail:4-z-m-l@ukr.net
Місцезнаходження:
69106, Україна, Запорізька область,місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ОПТИМІСТИЧНА будинок 1
5
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Подовжувач для інфузійних насосів, стерильний, для низького тиску, тип конектора: Luer Lock, довжина трубки: 100 см, внутр.діаметр: 1.2 мм, Зов.діаметр: 2.5 мм

3 000
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Внутрішній діаметрвід 1.2 до 1.2міліметрАктивна19-05-2026, 14:21
Довжина трубкивід 150.0 до 150.0сантиметрАктивна19-05-2026, 14:21
Зовнішній діаметрвід 2.5 до 2.5міліметрАктивна19-05-2026, 14:21
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:21
ТипДля інфузійних насосіввід 1 до 1Активна19-05-2026, 14:21
Тип конектораLuer Lockвід 1 до 1Активна19-05-2026, 14:21
ТискНизькийвід 1 до 1Активна19-05-2026, 14:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Подовжувач інфузійний, Для інфузійних насосів, довжина 250-270 см, низького тиску, приямий

1 720
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ТипДля інфузійних насосіввід 1Активна19-05-2026, 14:21
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:21
МатеріалПВХ, Поліетиленвід 1Активна19-05-2026, 14:21
Тип конектораLuer Lockвід 1Активна19-05-2026, 14:21
Довжина трубкивід 250.0 до 270.0сантиметрАктивна19-05-2026, 14:21
ТискНизькийвід 1Активна19-05-2026, 14:21
ВидПрямийвід 1Активна19-05-2026, 14:21
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:19-05-2026, 14:22:40
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:19-05-2026, 14:21:59
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Кваліфікація Учасників

          Інформація про Переможця
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ФОП ЄРЕМЕНКО НАТАЛЯ МИКОЛАЇВНА   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 22-05-2026 по 27-05-2026
          Статус:
          учасник виграв закупівлю
          Контактна інформація:
          Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Далека будинок 22, 49106, Єременко Наталя
          Остаточна пропозиція:
          128 772 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          22-05-2026, 14:19
          Договір
          Договір укладено
          Системний номер договору:
          UA-2026-05-19-008763-a-a1
          128 772 UAH
          Ціна договору
          120 347,66 UAH
          Ціна договору без ПДВ

          Пропозиції Учасників

          Пропозицію подав:
          ФОП ЄРЕМЕНКО НАТАЛЯ МИКОЛАЇВНА   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          128 772 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          20-05-2026, 13:42:59
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВ "ВОК - Медіка Груп"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          199 769 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          20-05-2026, 12:10:10
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:21:59
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:21:59
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:21:59
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:21:59
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:21:59
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ