Закупівлю оголошено - 19-05-2026, 14:07. Дата останніх змін - 29-05-2026, 16:21

Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, стійкий до автоклавування, 120 мл, №1; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 20; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 24; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 30; Катетери аспіраційні: порожнинні, з вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку), стерильні, одноразові, розмір: 14 Fr, довжина: 450 мм; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 18 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал силікон, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 22 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал силікон, одноразовий, стерильний; Сечоприймач 2000 мл, стерильний; Дренажі: Торокальний, З металевим троакаром, Розмір дренажа 20.0 Fr, Стерильність, Кольорове кодування, Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, Матеріал виготовлення: Прозорий термопластичний ПВХ, Довжина трубки: 350-400 міліметр; Дренаж торакальний, Fr 24, стеильний, з кольоровим кодуванням, ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, з ПВХ, довжиною 350мм.; Дренаж Слабинского (Блэйка) з адаптером Жане, Fr 24, стеильний, ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, довжиною 500 мм.

Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, стійкий до автоклавування, 120 мл, №1; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мі... Державна закупівля - UA-2026-05-19-008310-a Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, стійкий до автоклавування, 120 мл, №1; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 20; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 24; Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №4" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 5/19/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-05-19-008310-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-05-19-010579-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
800000
800 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №4" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:05498660 Досьє YouControl
Контактна особа:М.Т.В. МЛ4ЗМР
Телефон:+380612131540
E-mail:4-z-m-l@ukr.net
Місцезнаходження:
69106, Україна, Запорізька область,місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ОПТИМІСТИЧНА будинок 1
11
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 19-05-2026, 14:07
по 22-05-2026, 08:00

Катетери аспіраційні: Призначення: Катетери порожнинні, Стерильність +, Кількість використань: Одноразовий, Розмір, Fr: 14 Французька шкала, Довжина: 450 міліметр, Тип: З вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку); Катетер Фолея: Призначення: Катетери урологічні, Матеріал виготовлення: Латекс, Стерильність +, Кількість використань: Одноразовий, Кількість каналів: Двоканальний (2-ходовий), Розмір, Fr: 16.00 Французька шкала, Об'єм балона, мл: 30 мілілітр, Довжина, мм: 400 міліметр; Катетер Фолея: Призначення: Катетери урологічні, Матеріал виготовлення: Латекс, Стерильність +, Кількість використань: Одноразовий, Кількість каналів: Двоканальний (2-ходовий), Розмір, Fr: 18.00 Французька шкала, Об'єм балона, мл: 30 мілілітр, Довжина, мм: 400 міліметр; Катетер Фолея: Призначення: Катетери урологічні, Матеріал виготовлення: Силікон, Стерильність +, Кількість використань: Одноразовий, Кількість каналів: Двоканальний (2-ходовий), Розмір, Fr: 20.00 Французька шкала, Об'єм балона, мл: 30 мілілітр, Довжина, мм: 400 міліметр; Катетер Фолея: Призначення: Катетери урологічні, Матеріал виготовлення: Силікон, Стерильність +, Кількість використань: Одноразовий, Кількість каналів: Двоканальний (2-ходовий), Розмір, Fr: 22.00 Французька шкала, Об'єм балона, мл: 30 мілілітр, Довжина, мм: 400 міліметр; Дренажі: Торокальний, З металевим троакаром, Розмір дренажа 20.0 Fr, Стерильність, Кольорове кодування, Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, Матеріал виготовлення: Прозорий термопластичний ПВХ, Довжина трубки: 350-400 міліметр

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, стійкий до автоклавування, 120 мл, №1

5 000
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Кількість одиниць в упаковці1штукаАктивна19-05-2026, 14:04
ГрадуюванняТакАктивна19-05-2026, 14:04
Стійкість до автоклавуванняТакАктивна19-05-2026, 14:04
Об'єм120мілілітрАктивна19-05-2026, 14:04
Матеріал контейнеруПоліпропіленвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Матеріал дослідженняСечавід 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 20

2 000
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Довжинавід 100міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
Наявність мітокТакАктивна19-05-2026, 14:04
Розмір, Fr20Французька шкалаАктивна19-05-2026, 14:04
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна19-05-2026, 14:04
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 24

2 000
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Довжинавід 100міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
Розмір, Fr24Французька шкалаАктивна19-05-2026, 14:04
Наявність мітокТакАктивна19-05-2026, 14:04
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна19-05-2026, 14:04
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Катетер ентеральний живлячий одноразовий, стерильний, з мітками Fr 30

70
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Наявність мітокТакАктивна19-05-2026, 14:04
Розмір, Fr30Французька шкалаАктивна19-05-2026, 14:04
Довжинавід 100міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна19-05-2026, 14:04
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Катетери аспіраційні: порожнинні, з вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку), стерильні, одноразові, розмір: 14 Fr, довжина: 450 мм

4 000
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, Fr14Французька шкалаАктивна19-05-2026, 14:04
Довжина450міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
ПризначенняКатетери порожниннівід 1Активна19-05-2026, 14:04
ТипЗ вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку)від 1Активна19-05-2026, 14:04
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний

2 000
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, Fr16Французька шкалаАктивна19-05-2026, 14:04
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна19-05-2026, 14:04
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Довжина, мм400міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Матеріал виготовленняЛатексвід 1Активна19-05-2026, 14:04
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна19-05-2026, 14:04
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 18 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний

2 000
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна19-05-2026, 14:04
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Довжина, мм400міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
Розмір, Fr18Французька шкалаАктивна19-05-2026, 14:04
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна19-05-2026, 14:04
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1Активна19-05-2026, 14:04
Матеріал виготовленняЛатексвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал силікон, одноразовий, стерильний

1 250
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір, Fr20Французька шкалаАктивна19-05-2026, 14:04
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна19-05-2026, 14:04
Довжина, мм400міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1Активна19-05-2026, 14:04
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна19-05-2026, 14:04
Матеріал виготовленняСиліконвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 22 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал силікон, одноразовий, стерильний

1 250
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм балона, мл30мілілітрАктивна19-05-2026, 14:04
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Довжина, мм400міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
Розмір, Fr22Французька шкалаАктивна19-05-2026, 14:04
Кількість використаньОдноразовийвід 1Активна19-05-2026, 14:04
ПризначенняКатетери урологічнівід 1Активна19-05-2026, 14:04
Кількість каналівДвоканальний (2-ходовий)від 1Активна19-05-2026, 14:04
Матеріал виготовленняСиліконвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Сечоприймач 2000 мл, стерильний

4 000
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Об’єм2000мілілітрАктивна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Дренажі: Торокальний, З металевим троакаром, Розмір дренажа 20.0 Fr, Стерильність, Кольорове кодування, Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, Матеріал виготовлення: Прозорий термопластичний ПВХ, Довжина трубки: 350-400 міліметр

750
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна19-05-2026, 14:04
Кольорове кодуванняТакАктивна19-05-2026, 14:04
Розмір дренажа, Frвід 20.0 до 20.0одиницяАктивна19-05-2026, 14:04
Довжина трубки, ммвід 350 до 400міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Матеріал виготовленняПрозорий термопластичний ПВХвід 1 до 1Активна19-05-2026, 14:04
ТипТорокальнийвід 1 до 1Активна19-05-2026, 14:04
ВидЗ металевим троакаромвід 1 до 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Дренаж торакальний, Fr 24, стеильний, з кольоровим кодуванням, ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, з ПВХ, довжиною 350мм.

750
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Довжина трубки, мм350міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна19-05-2026, 14:04
Кольорове кодуванняТакАктивна19-05-2026, 14:04
Розмір дренажа, Fr24одиницяАктивна19-05-2026, 14:04
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
ВидЗ металевим троакаромвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Матеріал виготовленняПрозорий термопластичний ПВХвід 1Активна19-05-2026, 14:04
ТипТорокальнийвід 1Активна19-05-2026, 14:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Дренаж Слабинского (Блэйка) з адаптером Жане, Fr 24, стеильний, ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, довжиною 500 мм.

400
штука
69032 , Україна , Запорізька область , м. Запоріжжя , проспект Металургів, 9 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Кольорове кодуванняТакАктивна19-05-2026, 14:04
Розмір дренажа, Fr24одиницяАктивна19-05-2026, 14:04
Ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубкиТакАктивна19-05-2026, 14:04
СтерильністьТакАктивна19-05-2026, 14:04
Довжина трубки, мм500міліметрАктивна19-05-2026, 14:04
ВидЗ адаптером Жаневід 1Активна19-05-2026, 14:04
ТипСлабинского (Блэйка)від 1Активна19-05-2026, 14:04
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:19-05-2026, 14:07:33
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:19-05-2026, 14:04:56
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Кваліфікація Учасників

          Інформація про Учасника
          Протокол відхилення тендерної пропозиції/пропозиції.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФІ-МЕД"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 27-05-2026 по 30-05-2026
          Статус:
          кваліфікаційна комісія відмовила переможцю
          Причина дискваліфікації:
          Контактна інформація:
          Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 152-А, офіс 2, 04073, Якубович Марія Романівна
          Остаточна пропозиція:
          697 143,52 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Інформація про Переможця
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МЕДИЦИНИ"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 27-05-2026 по 30-05-2026
          Статус:
          учасник виграв закупівлю
          Контактна інформація:
          Україна, Київська область, Вишневе, вул.Святошинська, будинок 27-Г, 08134, Коваленко Анна
          Остаточна пропозиція:
          738 974 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          27-05-2026, 12:56
          Договір
          Договір укладено
          Системний номер договору:
          UA-2026-05-19-008310-a-a2
          738 974 UAH
          Ціна договору
          690 629,91 UAH
          Ціна договору без ПДВ
          Інформація про Учасника
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФІ-МЕД"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 22-05-2026 по 27-05-2026
          Статус:
          рішення анульовано замовником або органом оскарження
          Контактна інформація:
          Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 152-А, офіс 2, 04073, Якубович Марія Романівна
          Остаточна пропозиція:
          697 143,52 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          22-05-2026, 14:21

          Пропозиції Учасників

          Пропозицію подав:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФІ-МЕД"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          697 143,52 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          21-05-2026, 17:21:32
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МЕДИЦИНИ"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          738 974 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          20-05-2026, 13:35:45
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВ "ВОК - Медіка Груп"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          798 648 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          19-05-2026, 20:30:00
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Електронні тендерні вимоги

          1. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:04:58
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:04:58
          2. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:04:58
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:04:58
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 19-05-2026, 14:04:58
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ