Закупівлю оголошено - 14-05-2026, 15:58. Дата останніх змін - 25-05-2026, 16:54

Фармацевтична продукція

Фармацевтична продукція... Державна закупівля - UA-2026-05-14-011842-a Фармацевтична продукція від замовника ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ГЕРОНТОЛОГІЇ ІМЕНІ Д.Ф.ЧЕБОТАРЬОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" від 5/14/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-05-14-011842-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-05-14-014357-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 14-05-2026, 15:58
по 19-05-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Завершена закупівля
Бюджет:
68000
68 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ГЕРОНТОЛОГІЇ ІМЕНІ Д.Ф.ЧЕБОТАРЬОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:01897908 Досьє YouControl
Контактна особа:Аліна Юріївна Рейсіг
Телефон:+380443315865
E-mail:geront2013@ukr.net
Місцезнаходження:
04114, Україна, Київська область,м. Київ, вул. Вишгородська, буд. 67
4
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Дротаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл

250
штука
04114 , Україна , Київська область , місто Київ , вул. Вишгородська, 67 ,
по 31-12-2026
Класифікатор АТХ(0)
A03AD02
Класифікатор МНН(1)
drotaverine
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм2 млвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Доза діючої речовини20 мг/млвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Форма випускуРозчин для ін`єкційвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно АТХA03AD02від 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно МННDrotaverineвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл

1 000
штука
04114 , Україна , Київська область , місто Київ , вул. Вишгородська, 67 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
diclofenac
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм3мілілітрАктивна14-05-2026, 15:52
Тип пакуванняАмпула, Флаконвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Доза діючої речовини25 мг/млвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Форма випускуРозчин для ін'єкційвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно МННDiclofenacвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно АТХM01AB05від 1Активна14-05-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл

500
штука
04114 , Україна , Київська область , місто Київ , вул. Вишгородська, 67 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
dexamethasone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм1від 1Активна14-05-2026, 15:52
Тип пакуванняАмпулавід 1Активна14-05-2026, 15:52
Форма випускуPозчин для ін’єкційвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Доза діючої речовини4 мг/млвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно МННDexamethasoneвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно АТХH02AB02від 1Активна14-05-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл

110
штука
04114 , Україна , Київська область , місто Київ , вул. Вишгородська, 67 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
propofol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Об'єм20мілілітрАктивна14-05-2026, 15:52
Доза діючої речовини10 мг/млвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Тип пакуванняАмпула, Флакон скляний з гумовою пробкою та ковпачком типу фліп-офф, Флаконвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Форма випускуЕмульсія для ін`єкцій, Емульсія для ін`єкцій або інфузій, Емульсія для ін'єкцій та інфузій, Емульсія для інфузійвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно АТХN01AX10від 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно МННPropofolвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Спирт етиловий 70% 100 мл.

500
штука
04114 , Україна , Київська область , місто Київ , вул. Вишгородська, 67 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ethanol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вміст спирту70 %від 1Активна14-05-2026, 15:52
Об'єм100мілілітрАктивна14-05-2026, 15:52
Тип пакуванняФлаконвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Форма випускуРозчинвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно АТХD08AX08від 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно МННEthanolвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Спіронолактон таблетки/капсули по 50 мг

600
штука
04114 , Україна , Київська область , місто Київ , вул. Вишгородська, 67 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
spironolactone
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістервід 1Активна14-05-2026, 15:52
Доза діючої речовини50 мгвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Форма випускуТаблетки, Таблетки,вкриті плівковою оболонкою , Капсуливід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно МННSpironolactoneвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно АТХC03DA01від 1Активна14-05-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг

1 000
штука
04114 , Україна , Київська область , місто Київ , вул. Вишгородська, 67 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
ibuprofen
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип пакуванняБлістер, Контейнер, Флакон, Стріпвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Доза діючої речовини400 мгвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Форма випускуКапсули, Таблетки, Капсули пролонгованої дії, Таблетки, вкриті оболонкоювід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно МННIbuprofenвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно АТХM01AE01від 1Активна14-05-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Бісопролол таблетки по 5 мг

1 500
штука
04114 , Україна , Київська область , місто Київ , вул. Вишгородська, 67 ,
по 31-12-2026
Класифікатор МНН
bisoprolol
Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Доза діючої речовини5 мгвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Тип пакуванняБлістервід 1Активна14-05-2026, 15:52
Форма випускуТаблетки, Таблетки, вкриті плівковою оболонкоювід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно МННBisoprololвід 1Активна14-05-2026, 15:52
Класифікація згідно АТХC07AB07від 1Активна14-05-2026, 15:52
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:14-05-2026, 15:58:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:14-05-2026, 15:52:21
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Кваліфікація Учасників

          Інформація про Переможця
          Протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю.pdf
          Рішення підписано
          Ім'я:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АМЕТРІН ФК"   Досьє YouControl
          Строк розгляду пропозиції:
          з 19-05-2026 по 22-05-2026
          Статус:
          учасник виграв закупівлю
          Контактна інформація:
          Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГАЙДАРА, будинок 27, квартира 26, 01033, Пилипчук Костянтин Павлович
          Остаточна пропозиція:
          32 858,88 UAH, з ПДВ
          Документи пропозиції:
          Документи рішення:
          Дата акцепта:
          19-05-2026, 09:06
          Договір
          Договір укладено
          Системний номер договору:
          UA-2026-05-14-011842-a-a1
          32 858,88 UAH
          Ціна договору
          30 710,40 UAH
          Ціна договору без ПДВ

          Пропозиції Учасників

          Пропозицію подав:
          ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АМЕТРІН ФК"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          32 858,88 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          18-05-2026, 17:40:09
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВ "СТМ-Фарм"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          36 107,26 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          15-05-2026, 17:21:47
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВ "Восток-Фарм"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          42 365,70 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          18-05-2026, 20:32:04
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Пропозицію подав:
          ТОВ "Галафарм"   Досьє YouControl
          Остаточна пропозиція:
          42 506,18 UAH, з ПДВ
          Позиції:
          Підпис:
          підписано
          Дата та час подання пропозиції:
          18-05-2026, 12:51:47
          Документи:
          Тип документа:
          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Підтверджується, що
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

          Увага! При внесенні змін до пропозиції, Вам необхідно знову накласти підпис.

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-05-2026, 15:52:22
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-05-2026, 15:52:22
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-05-2026, 15:52:22
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-05-2026, 15:52:22
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 14-05-2026, 15:52:22
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ