Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:58. Дата останніх змін - 04-09-2026, 11:00

Електричні побутові прилади

Електричні побутові прилади... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003518-a Електричні побутові прилади від замовника ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003518-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:58
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 15-09-2026, 12:41

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
293301
293 301 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:2 933,01 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:36038290 Досьє YouControl
Контактна особа:Відділ Закупівель Інна
Телефон:380635254093
E-mail:dz.id@cip.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Електричні побутові прилади
293 301 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 15-09-2026, 12:41
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Холодильник BEKO RDSA240K40WN

3
штука
Україна Відповідно до документації
по 12-11-2026
39710000-2
Електричні побутові прилади


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Холодильник Indesit I48RM 112W UA

10
штука
Україна Відповідно до документації
по 12-11-2026
39710000-2
Електричні побутові прилади


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Мікрохвильова піч GORENJE MO20E1T4

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 12-11-2026
39710000-2
Електричні побутові прилади


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Термочайник GORENJE K 15 DWBK

10
штука
Україна Відповідно до документації
по 12-11-2026
39710000-2
Електричні побутові прилади


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Пилосос Karcher NT 22/1 Ap Te 1.378-610.0

10
штука
Україна Відповідно до документації
по 12-11-2026
39710000-2
Електричні побутові прилади


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Вентилятор підлоговий VERONA VR-1605

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 12-11-2026
39710000-2
Електричні побутові прилади


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Кулер підлоговий VIO X903-FEC срібний

5
штука
Україна Відповідно до документації
по 12-11-2026
39710000-2
Електричні побутові прилади


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 11:00:34
      Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Технічний опис предмету закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:59:50
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:59:33
              Тип документа: Тендерна документація
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Тендерна документація
                публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:59:18
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ