Закупівлю оголошено - 04-09-2026, 10:44. Дата останніх змін - 04-09-2026, 10:46

Сітка з клітинкою100х100мм. 1,8мм , код за ДК 021:2015: 39540000-9 “Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки”

Сітка з клітинкою100х100мм. 1,8мм , код за ДК 021:2015: 39540000-9 “Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки”... Державна закупівля - UA-2026-09-04-003127-a Сітка з клітинкою100х100мм. 1,8мм , код за ДК 021:2015: 39540000-9 “Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки” від замовника А5025 від 9/4/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-04-003127-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 04-09-2026, 10:44
по 10-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 10-09-2026, 00:00
по 15-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Не буде проводитись

Сітка з клітинкою100х100мм. 1,8мм , код за ДК 021:2015: 39540000-9 “Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки”

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
288923.84
288 923,84 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:А5025
ЄДРПОУ:26640381 Досьє YouControl
Контактна особа:Гузеляк Віталій Михайлович
Телефон:380986718888
E-mail:v.huzeliak@navy.mil.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Сітка з клітинкою100х100мм. 1, ...
288 923,84 UAH (з ПДВ)
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сітка з клітинкою100х100мм. 1,8мм.

23 528
метр квадратний
Україна
по 30-11-2026
39540000-9
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки


+-
Документи
Тип документа: Тендерна документація
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Тендерна документація
    публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:45:38
      Розмір файлу не повинен перевищувати 50MB
      +-
      Пропозиції
      + -
      Документи тендеру
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:46:17
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:04-09-2026, 10:44:59
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ