Закупівлю оголошено - 03-09-2026, 10:32. Дата останніх змін - 03-09-2026, 10:33

Крісло офісне Homart ОС-625 чорний

Крісло офісне Homart ОС-625 чорний... Державна закупівля - UA-2026-09-03-002740-a Крісло офісне Homart ОС-625 чорний від замовника Військова частина А4885 від 9/3/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-03-002740-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-03-003606-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 03-09-2026, 10:32
по 09-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 09-09-2026, 00:00
по 14-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 12:27

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
74888.1
74 888,10 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:748,88 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4885
ЄДРПОУ:26639076 Досьє YouControl
Контактна особа:Панасюк Вадим
Телефон:380637060724
E-mail:vaddpanasuk4777@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Крісло офісне Homart ОС-625 чо ...
74 888,10 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 12:27
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Крісло офісне Homart ОС-625 чорний

35
штука
10000 Україна Житомирська область Житомир UA18040190010057814
по 30-10-2026
39110000-6
Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:33:36
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:33:25
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:33:25
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:03-09-2026, 10:33:25
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ