Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:45. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:45

Шафа для одягу ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012 N-800-2b дуб крафт золотий (ДК 021:2015 39140000-5 - Меблі для дому)

Шафа для одягу ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012 N-800-2b дуб крафт золотий (ДК 021:2015 39140000-5 - Меблі для дому)... Державна закупівля - UA-2026-09-02-012546-a Шафа для одягу ВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012 N-800-2b дуб крафт золотий (ДК 021:2015 39140000-5 - Меблі для дому) від замовника Кам'янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-012546-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-015477-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:45
по 07-09-2026, 08:00

Перевезення Товару здійснюється транспортом Постачальника та за його рахунок. Доставка, розвантаження, занесення в цільові приміщення, збірка та установка товару здійснюється силами та за рахунок Постачальника

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
12650
12 650 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Кам'янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота"
ЄДРПОУ:40479686 Досьє YouControl
Контактна особа:Оксана Сірош
Телефон:+380988454883
E-mail:turbotatender@gmail.com
Місцезнаходження:
32300, Україна, Хмельницька область,місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 30
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Шафи гардеробні

2
штука
32300 , Україна , Хмельницька область , місто Кам'янець-Подільський , Івана Франка,30 ,
по 30-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендВЕСТ ВУД КОМПАНІ 2012від 1 до 1Активна02-09-2026, 16:44
Матеріал основи корпусуЛДСПвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:44
Матеріал задньої стінкиДВПвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:44
Матеріал кромкиABSвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:44
Тип штанги для одягупаралельна до дверей, мікроліфтвід 1Активна02-09-2026, 16:44
Товщина матеріалу основи корпусувід 18.0 до 18.0міліметрАктивна02-09-2026, 16:44
Кількість дверейвід 2 до 2одиницяАктивна02-09-2026, 16:44
Кількість полицьвід 3 до 3одиницяАктивна02-09-2026, 16:44
Висотавід 2000 до 2000міліметрАктивна02-09-2026, 16:44
Ширинавід 700 до 700міліметрАктивна02-09-2026, 16:44
Глибинавід 500 до 500міліметрАктивна02-09-2026, 16:44
Кількість шухлядвід 0 до 0штукаАктивна02-09-2026, 16:44
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:44:59
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:44:07
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Оплата здійснюється після поставки товару на підставі виставлених рахунків та видаткових накладних в термін до 30 (тридцять) календарних днів.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          20
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:08
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:08
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:08
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:08
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:08
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ