Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 16:46. Дата останніх змін - 02-09-2026, 16:46

Господарські товари

Господарські товари... Державна закупівля - UA-2026-09-02-012495-a Господарські товари від замовника Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-012495-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-015224-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 16:46
по 07-09-2026, 00:00

Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не походить з російської федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран. Разом з підписаним примірником Договору Постачальник надає Покупцю документ, який підтверджує країну походження Товару (сертифікат про походження товару або засвідчену декларацію про походження товару, або декларацію про походження товару, або сертифікат про регіональне найменування товару). Постачальник власними силами, засобами та за власний рахунок зобов’язується здійснити поставку Товару.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2632.18
2 632,18 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне підприємство "Міський інформаційний центр"
ЄДРПОУ:32135675 Досьє YouControl
Контактна особа:Сухіна Вікторія
Телефон:380577607863
E-mail:vikecon@citynet.kharkiv.ua
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Освіжувачі повітря

30
штука
Україна , Харківська область , Харків ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ароматнейтральний, квітковийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Типаерозольвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Блок для унітазуНіАктивна02-09-2026, 16:42
Об'ємвід 300 до 300мілілітрАктивна02-09-2026, 16:42
Змінний балонНіАктивна02-09-2026, 16:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Совки

1
штука
Україна , Харківська область , Харків ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріал совкапластиквід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Матеріал ручкиметал, пластиквід 1 до 2Активна02-09-2026, 16:42
Видз довгою ручкоювід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Наявність гумового краюТакАктивна02-09-2026, 16:42
Ширина совкавід 20.0 до 70.0сантиметрАктивна02-09-2026, 16:42
Довжина ручкивід 80.0 до 90.0сантиметрАктивна02-09-2026, 16:42
Наявність щітки в комплектіНіАктивна02-09-2026, 16:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Рукавички господарські

10
пара
Україна , Харківська область , Харків ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
РозмірLвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
БрендФРЕКЕН БОКвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Матеріаллатексвід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Видбагаторазовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Серветки для прибирання

20
штука
Україна , Харківська область , Харків ,
по 28-09-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Призначенняуніверсальнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Матеріалвіскозавід 1 до 1Активна02-09-2026, 16:42
Ширинавід 30.0 до 40.0сантиметрАктивна02-09-2026, 16:42
Довжинавід 35.0 до 40.0сантиметрАктивна02-09-2026, 16:42
Кількість в укпаковцівід 1 до 20штукаАктивна02-09-2026, 16:42
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:46:07
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 16:44:48
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Покупець сплачує Постачальнику суму Договору протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту підписання Сторонами видаткової накладної.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Строк поставки Товару складає 10 (десять) робочих днів з моменту укладання Сторонами Договору. Місце поставки Товару: м. Харків. Постачальник власними силами, засобами та за власний рахунок зобов’язується здійснити поставку Товару.

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:27
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:27
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:27
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:27
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 16:44:27
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ