Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:06. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:06

ДК 021:2015 – 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Піднос OST 40х28, пластиковий; Чашка пряма Серпанок, Vittora, 250 мл, Україна; Ложка 20 см з нержавіючої сталі 48г, 1,5мм товщина; Виделка 20см з нержавіючої сталі вага 34г, товщина 1,5мм; Контейнер для зберігання 9,5 л Ал-Пластик із кришкою (Харчовий пластик); Салатник V-175W Blanco wave Vittora 175мм; Тарілка обідня V-220W Blanco wave Vittora 220мм; Салатник Blanco V-130P Panna 130мм Vittora)

ДК 021:2015 – 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Піднос OST 40х28, пласти... Державна закупівля - UA-2026-09-02-007463-a ДК 021:2015 – 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (Піднос OST 40х28, пластиковий; Чашка пряма Серпанок, Vittora, 250 мл, Україна; Ложка 20 см з нержавіючої сталі 48г, 1,5мм товщина; Виделка 20см з нержавіючої сталі вага 34г, від замовника Центральноукраїнський науковий ліцей Кіровоградської обласної ради від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-007463-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:06
по 07-09-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
33333.33
33 333,33 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Центральноукраїнський науковий ліцей Кіровоградської обласної ради
ЄДРПОУ:13763076 Досьє YouControl
Контактна особа:Вовк Світлана
Телефон:380522305434
E-mail:upovnovagenavovk@ukr.net
Місцезнаходження:
25006, Україна, Кіровоградська область,Кропивницький, вулиця Театральна, будинок 7
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Контейнери для зберігання харчових продуктів

4
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вулиця Театральна, будинок 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендАЛ-ПЛАСТИКвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Формапрямокутнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Видконтейнервід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Ширинавід 25.5 до 25.5сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Висотавід 16.6 до 16.6сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Для зберігання харчових продуктівТакАктивна02-09-2026, 14:03
Об'ємвід 9500 до 9500мілілітрАктивна02-09-2026, 14:03
Довжинавід 37.5 до 37.5сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Тарілки столові

100
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вулиця Театральна, будинок 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Формакруглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Типглибокавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
БрендBLANCOвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Вид керамікисклокерамікавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Матеріалскловід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Загартоване склоТакАктивна02-09-2026, 14:03
Діаметрвід 13.0 до 13.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Миття в посудомийній машиніТакАктивна02-09-2026, 14:03
БілаТакАктивна02-09-2026, 14:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Тарілки столові

100
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вулиця Театральна, будинок 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Формакруглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Типстоловавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
БрендVITTORAвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Вид керамікисклокерамікавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Матеріалскловід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Загартоване склоТакАктивна02-09-2026, 14:03
Діаметрвід 22.0 до 22.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Миття в посудомийній машиніТакАктивна02-09-2026, 14:03
БілаТакАктивна02-09-2026, 14:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Тарілки столові

200
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вулиця Театральна, будинок 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Формакруглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Типстоловавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
БрендVITTORAвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Вид керамікисклокерамікавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Матеріалскловід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Загартоване склоТакАктивна02-09-2026, 14:03
Діаметрвід 17.5 до 17.5сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Миття в посудомийній машиніТакАктивна02-09-2026, 14:03
БілаТакАктивна02-09-2026, 14:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Виделка столова 20 см, нержавіюча сталь, без декору, 1,5 мм

100
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вулиця Театральна, будинок 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидВиделка столовавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Матеріалнержавіюча стальвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Мінімальна товщинане менше ніж 1,5 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Довжинавід 20сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
ДекорНіАктивна02-09-2026, 14:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Ложка столова 20 см, нержавіюча сталь, без декору, 1,5 мм

50
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вулиця Театральна, будинок 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
ВидЛожка столовавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Матеріалнержавіюча стальвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Мінімальна товщинане менше ніж 1,5 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
ДекорНіАктивна02-09-2026, 14:03
Довжинавід 20сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Чашки, склянки

200
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вулиця Театральна, будинок 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Матеріалскловід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
БрендVITTORAвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Видчашкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
ВізерунокНіАктивна02-09-2026, 14:03
ОднотоннаТакАктивна02-09-2026, 14:03
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Підноси (таці)

50
штука
25006 , Україна , Кіровоградська область , Кропивницький , вулиця Театральна, будинок 7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Формапрямокутнавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Матеріалпластиквід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
БрендOSTвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:03
Довжинавід 48.0 до 48.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Ширинавід 28.0 до 28.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Висотавід 2.0 до 2.0сантиметрАктивна02-09-2026, 14:03
Миття в посудомийній машиніТакАктивна02-09-2026, 14:03
З ручкамиТакАктивна02-09-2026, 14:03
Під гарячеТакАктивна02-09-2026, 14:03
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:04:28
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:05:57
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:05:12
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:05:12
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:05:12
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:05:12
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:05:12
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ