Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 18:15. Дата останніх змін - 01-09-2026, 18:16

Морозильна камера

Морозильна камера... Державна закупівля - UA-2026-09-01-011277-a Морозильна камера від замовника Військова частина Т0760 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-011277-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 18:15
по 05-09-2026, 19:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 19:00
по 10-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 10-09-2026, 15:44

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
18500
18 500 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:92,50 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина Т0760
ЄДРПОУ:26642032 Досьє YouControl
Контактна особа:Світлана Фельцан
Телефон:380675280856
E-mail:spt0760@dsst.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Київська область,Київ,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
18 500 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 10-09-2026, 15:44
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Морозильна камера

1
штука
Україна Київська область Київ
по 30-10-2026
39711120-6
Морозильні камери


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 18:15:58
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 18:16:05
          Тип документа: Тендерна документація
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Тендерна документація
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 18:15:58
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ