Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 17:05. Дата останніх змін - 01-09-2026, 17:05

Котел стравоварочний (код 39310000-8 «Обладнання для закладів громадського харчування» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).

Котел стравоварочний (код 39310000-8 «Обладнання для закладів громадського харчування» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).... Державна закупівля - UA-2026-09-01-010723-a Котел стравоварочний (код 39310000-8 «Обладнання для закладів громадського харчування» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника). від замовника Військова частина А4919 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-010723-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 17:05
по 05-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 05-09-2026, 00:00
по 10-09-2026, 12:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 11:41

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
286478.4
286 478,40 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:2 864,78 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4919
ЄДРПОУ:26639509 Досьє YouControl
Контактна особа:Євгеній Збаращенко
Телефон:380937354218
E-mail:ouen1771@gmail.com
Місцезнаходження:
00000, Україна, Київська область,Київ, Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Котел стравоварочний (код 3931 ...
286 478,40 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 11:41
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Котел стравоварочний

3
штука
00000 Україна Київська область Київ Україна
по 30-10-2026
39310000-8
Обладнання для закладів громадського харчування


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:05:54
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:05:47
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:05:47
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ