Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 11:42. Дата останніх змін - 01-09-2026, 11:44

Набір для чищення стрілецької зброї калібру 5,56 мм (223 мм)

Набір для чищення стрілецької зброї калібру 5,56 мм (223 мм)... Державна закупівля - UA-2026-09-01-003438-a Набір для чищення стрілецької зброї калібру 5,56 мм (223 мм) від замовника Військова частина А4885 від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-003438-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-004286-a
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 11:42
по 07-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 00:00
по 09-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 09-09-2026, 13:52

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
8186.4
8 186,40 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:81,86 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А4885
ЄДРПОУ:26639076 Досьє YouControl
Контактна особа:Панасюк Вадим
Телефон:380637060724
E-mail:vaddpanasuk4777@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Набір для чищення стрілецької ...
8 186,40 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 09-09-2026, 13:52
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Набір для чищення стрілецької зброї калібру 5,56 мм (223 мм)

8
штука
10000 Україна Житомирська область Житомир UA18040190010057814
по 30-10-2026
39830000-9
Продукція для чищення


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:44:50
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:43:14
          Тип документа: Технічний опис предмету закупівлі
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Технічний опис предмету закупівлі
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:43:14
              Тип документа: Проект договору
                Файл
                Тип
                Приватність
                Стан
                Дата та час
                Дії
                Проект договору
                публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:43:14
                  ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ