Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 11:07. Дата останніх змін - 01-09-2026, 11:08

Морозильної камери

Морозильної камери... Державна закупівля - UA-2026-09-01-002578-a Морозильної камери від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3101 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-002578-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 11:07
по 07-09-2026, 12:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 12:00
по 10-09-2026, 12:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 11:49

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
1990327
1 990 327 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:9 951,64 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3101 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:44835131 Досьє YouControl
Контактна особа:Карпенко Володимир Леонідович
Телефон:380636023799
E-mail:zakupivli3101@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Морозильна камера
1 990 327 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 11:49
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Морозильна камера ХТМ-23V з холодильним обладнанням

3
комплект
Україна Відповідно до документації
по 10-12-2026
39710000-2
Електричні побутові прилади


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:07:57
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:07:48
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:07:48
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ